2733
2739
چشمت بی بلا 

سلام عزیزم ببخشید 

شما ک مربی بودید قسمت بچه های شیر خوار هم اطلاع دارید

من میخوام برم واسه مصاحبه تجربه کاری ندارم میخواستم بدونم برای بچه های شیر خوار مربی چکارایی باید بکنه ؟

فقط نگهداریشونه؟

یا اموزش و قصه گفتن هم دارن یا هر کاری دیگه؟

ممنون میشم جواب بدید

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
سلام عزیزم ببخشید  شما ک مربی بودید قسمت بچه های شیر خوار هم اطلاع دارید من میخوام برم واسه م ...

کاربچه های شیرخوار سخته ‌ . مسئولیتش بیشتره ‌ حتما همه چیشون باهاتونه . من نمیگم نرو ببین اما برو ببین ولی کار نکن اونجا ‌ . خواهشا خودتو برا یه کم پول اذیت نکن ‌ . شاید بگی نه میرم . مجبورم . اما تجربمو میگم که خودتو حروم هر کاری نکن ‌ . نزار با بغل کردن و صدای ونگ ونگ بچه و راه بردنشون پول بگیری . کار دفتری و منشی ای بهتره اونا رو پیدا کن اما خوبشو

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاربچه های شیرخوار سخته ‌ . مسئولیتش بیشتره ‌ حتما همه چیشون باهاتونه . من نمیگم نرو ببین اما برو بب ...

مرسی عزیزم امروز رفتم ب توافق نرسیدیم گفت بیا مربی حصوصی واسه بچه های بیش فعال قبول نکردم راست میگی هر جقدر حقوق بدن نمیارزه آدم پیر میشه🌺🌺متشکرم ک جواب دادید

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
مرسی عزیزم امروز رفتم ب توافق نرسیدیم گفت بیا مربی حصوصی واسه بچه های بیش فعال قبول نکردم راست میگی ...

فدات . آره بچه های بیش فعال باید درمان شن و نه اینکه یکی واسه  یه پول بی ارزش که بدت خودشو لز بین ببره .فقط بگرد دنبال کار دفتری ‌ . حداقلش اذیت بچه ها رو نداره . البته نمیدونم مدرکتون چیه

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2731
فدات . آره بچه های بیش فعال باید درمان شن و نه اینکه یکی واسه  یه پول بی ارزش که بدت خودشو لز ب ...

مرسی گلم

لیسانس ی رشته بی ربط دارم 😇ک اصلا کار واسش نیست

مرسی گلم لیسانس ی رشته بی ربط دارم 😇ک اصلا کار واسش نیست

موفق باشی ‌ . تا میتونی ارزشتو خودتو بگیر بالا و خودتو رشد بده و کاری که ازت سو استفاده کنن نرو ‌