2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون جنسی ک  ب مادرشوهرتم دادی بدع بم 😂

برا تو که سفارشی گذاشتم کنار عخشممم😍😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
عاباضی😐😐😐😐😐 کاثابات😐😐😐 چرا نمیگی اروزویی عانتار😐😂

بت نگفتم عاباضی:/؟

من فک کردم مودونی 😐

ای عروس عانتار 😂😐

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
2731
بت نگفتم عاباضی:/؟ من فک کردم مودونی 😐  ای عروس عانتار 😂😐

عخشم یه لحظه بیا پیوی

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2740
نگفتی کاثابت  من دیدم مزه لایکات اشناعه هااا مخم نکشید تویی🥲😂

😂😂😂😂ببچخید

اون دیگ مشکل مخ توعه ن من :/

وااوو بدع همین الان میخوام😂😐

الان میترسم تنهایی بری فضا منو جا بزاری😂😂

بزار باهم بریم فضا😂😂😂

الان میترسم تنهایی بری فضا منو جا بزاری😂😂 بزار باهم بریم فضا😂😂😂

ن فقط بدع الان نیاز دارررم😂😂😂

2706