2733
2739
عنوان

آبجیم دیوونه شده

253 بازدید | 24 پست

یهویی برگشته ب مامانم گفته من میخوام جدا شم

هرچی ازش میپرسه ک علتش خب چیه میگه هیچی دیگه دوسش ندارم 

آخه مگه طلاق الکیه ک بگی دوسش ندارم جدا شم

مامانم از شوهرش پرسیده ک ماجرا چیه شوهر بدبختش اصن خبر نداشته ک قصد خواهرم اینه

مامان بنده خدا جرعت نمیکنه ب بابام بگه هی ابجیمو نصیحت میکنه اما انگار دیوونه شده هیچی حرف تو کلش نمیره 

زندگیشون خیییلی خوب بود

هیچ مشکلی نداشتن البته تا اونجایی ک ما خبر داریم 

واقعا نمیدونیم باید چیکار کنیم

الان یه هفته ک این حرف رو زده وقتی دید مامانم هی میخواد مانع جداشدن بشه دیگه جواب تلفنامونم یکی درمیون میده اگر در این مورد حرف بزنیم قط میکنه 

حس میکنم سر و گوشش میجنبه😓😭

البته جرعت نکردم ب مامانم بگم اگه بفهمه سکته میکنه 

مطمعنم نیستم فقط از رو شناختی ک دارم میگم

حالا موندیم چیکار کنیم

لابد پای مردی دیگه در میونه. قول  بهش داده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

شاید کسی دعایی چیزی کرده براش

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خب الکی که نمیشه.🤔

شاید یچیزی از شوهرش دیده و نمیخواد به شما چیزی بگه.

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2731

صدی به نود پای یه نفر دیگه در میونه و کارشون احتمالا به فساد های اخلاقی کشیده شدهکه زنه میخاد بی دلیل جدا بشه،مطمئن خواهرت جدا اون پسره غیبش میزنه

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش
2740
وا خب الکی که نمیشه.🤔 شاید یچیزی از شوهرش دیده و نمیخواد به شما چیزی بگه.

مامانم هرچی ازش میپرسه ک چیزی دیدی هیچی نمیگه میگه فقط دوسش ندارم

آخه اگه چیزی دیده باشه باید بگه خب تا کمکش کنیم

صدی به نود پای یه نفر دیگه در میونه و کارشون احتمالا به فساد های اخلاقی کشیده شدهکه زنه میخاد بی دلی ...

نمیدونم چیکارش کنیم 

کاش اگه با کسی هس اون پسره رو پیدا کنم تهدیدش کنم از زندگی خواهرم بره

چطور شوهرش جا خورده؟ قطعا باید رفتارهای مشکوک خواهرتو میدید و خودش هوشیار میشده

مگه میشه یکی از زوجین عوض شه اون یکی متوجه نشه 

شاید مشکلشون زناشویی یا چیز دیگه ای غیر خیانت باشه

مامانم هرچی ازش میپرسه ک چیزی دیدی هیچی نمیگه میگه فقط دوسش ندارم آخه اگه چیزی دیده باشه باید بگه خ ...

خب اگه میتونین از یه مشاور براش وقت بگیرین و دوستانه بهش بگین که میخوایم کمکت کنیم یجوری راضیش کنین ببرینش مشاوره شاید مشاور بتونه کمکش کنه و یا حداقل تشخیص بده که مشکلش چیه

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2706