2752
2734
عنوان

تو زندگیتون دلتون برای چی تنگ میشه زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 105 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمت کنه پدر ومادرم را خیلی خیلی دلتنگشونم  اگر دوست داشتید فاتحه وصلوات برا شادی روحشون بفرستید

گاهی دلم برای ۱۸ سالگی این همه شور وشوق وانرژی تنگ میشه  میگم چطور روزهای بچگی بعد از مادرم دوام آوردم اون روزها تموم شده ولی من اون فرشته قوی وبا روحیه وپر انرژی نیستم دیگه باید بلند بشم باید برگردم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2731

مردم از بس به هم بد می کنند ، از بس آبروی همدیگه رو پله بالارفتن خودشون می کنند ، از بس نامردی می کنند ، دیگه کسی به کسی اعتماد نداره.

دلم واسه ساده بودن و صداقت تنگ شده. چیزی که انگار به فنا رفته. 

اینم از اون سختاست

هبچ وقت یادم نمیره نمیتونم یادگارش پاک کنم عکسو فیلمو و حتی موقع جون دادنش حرف زدنس اونارو میبینم گریه و افسردگی، عشقق خخخ عشق یادم رفت ولی دلم شکست ولی از یادم رفت فراموش شد ولی این فراموش نمیشه

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
دلم برای خودم اونموقع ک شاد بودم تنگ شده الان همه فهميدن افسردم فقط برای رفتن ی عوضی اینجوری شدم

اوه :( چه بد 

ولی کارما وجود داره و خدا کاری میکنه اون بفهمه وابسته کردن و عاشق‌کردن و بعدم ترک‌کردن یکی چه سخته :)

2706