2737
2734

کاش همه خانواده ها صمیمیت داشته باشن 

بشینن دور هم دور از حسادت و خلق تنگی و چشم هم چشمی شام بخورن تپی،یه محیط گرم پر از انرژی

خانواده عروس و داماد بشن یه خانواده جای نفرت انگیزی و هر روز لج و لج 

همه به همه خوبی کنن 

کسی خیانت نکنه با همسرش 

همه دلگرمی خودشون داشته باشن و کسی تا امید نباشه و بغض نکنه . به امید فردا بیدار بشن و تنها نباشن و یکی پشتشون باشه . خانواده ها از هم حدا نشن و کسی حق اون یکیو نخوره . کسی دروغ نگه . بازیگر نباشن و کسیو بازی بدن 

چرا نیست ؟

چقد حرفات خوب بود🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلتنگی رو هیچوقت تجربع نکردم 

شایدم کردم و یادم نیست 

اما همیشع حواسم ب خونوادم هست و مطمئنم قرار ی روزایی ب شدت دلتنگیو تجربع کنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

من دلم برای دورهمیای خانوادگی خودمون تنگ شده.

اول اینکه خانواده خودم وشوهرم خیلی متفاوتن تو تفریح وهمه چی 

الان من یحور شدم دکطرف بهم خوش نمیگذره

فامیل من یجور ن قبلا عاشق دورهمیامون بودم

از دورهمی سبک خانواده شوهرم متنفرم کلی انگار یجورایی عادت کردم

حالا یجور شدم خرجا باشم اونور انگار کم دارم😄😄😄

دیونه شدم نه؟🤣🤣🤣