2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون . دکتر داد. نمی دونم چرا اینجوری می کنند دکترا. بجایی که بخانم باردار پر از استرس آرامش بدن

همینجورن من یکسری باردار شده بودم بتام پایین بود ولی رشد ۲ برابر توی ۲ روز داش ولی دکتر انداخت جلوم گف این چیه بردار ببر خیلی پایینه فلان.دلمو شکوند...بعدم زرتی گف برو سونو گفتم خو دیده نمیشه گف ن برو.رفتمم هیچی ندید سونو ولی حامله بودم.ببین رابطه و ارگاسم تااخر بارداری نداشته باش نبات زعفرون کنجد جوشونده عسل شاه توت نخور.هویج و کرفس و جگر هم همینطور.استراحت کن شیافتو بزار بچت میمونه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2738
بعد 45 ساعت رفتم دوباره تست دادم از 890 رسیده به 925. این یعنی خبری نیست؟

فک کنم دیگ باردار نیسی فدات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دکتر اینطوری نگفت سونو داد. ساک بارداری رو هم دیده شد حالا هفتع دیگه باز باید برم برایی آزمایش

عههههه خوشحال شدممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دکتر اینطوری نگفت سونو داد. ساک بارداری رو هم دیده شد حالا هفتع دیگه باز باید برم برایی آزمایش

بنظرم حالا ک ساک دیده شده آز نرو بزا دوهفته بعد برو سونو.چون همین آز دادن مکرر باعث لکه بینی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرم حالا ک ساک دیده شده آز نرو بزا دوهفته بعد برو سونو.چون همین آز دادن مکرر باعث لکه بینی میشه

الان من یک آز دوشنبه و یکی 4شنبه دادم. دکتر گفت بین یک تا سه شنبه یه روز برو. می خواستم سه شنبه برم. میگی نرم؟

تازه من سونوی واژینالم دادم. می ترسیدم ولی چاره ای نبود. 

الان من یک آز دوشنبه و یکی 4شنبه دادم. دکتر گفت بین یک تا سه شنبه یه روز برو. می خواستم سه شنبه برم. ...

نرو آز تو ک ساک رو دیده فهمیده داخل رحمت هس.وایسا دوهفته بعد از سونو اولت برو سونو ولی شکمی برو دیگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706