2733
2734
عنوان

بچه ها کیا تهرانین

167 بازدید | 19 پست

میخام برا کار و دانشگاه بیام تهران . نسخه خوانی داروخونه‌. 

خوابگاه قیمت مناسب ولیعصر کیا بلدن .و کسی میدونه حقوق نسخه خوانی تو تهران چطوریاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی گرونن بابا. ما خوابگاه اینجا ماهی ۳۰۰ تومن چخبره ماهی ۱ میلیون . امکاناتی هم ندارن 

ماهی یک میلیون

خوابگاه؟؟؟

من خونه مو ماهی یک میلیون دویست اجاره دادم

حالا خوابگاه ماهی یک میلیون؟؟

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

داروخانه شانس بیاری دکتر خوب گیرت بیاد که مناسب پول بده یعنی بالای ۱/۵۰۰ چون علاوه بر خوابگاه باید خورد و خوراک و لباس و ... هم باشع

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2738

همون جا باش گلم و هرکاری میتونه شهر خودت پیدا کن .‌‌ اینقدر مشکلات و معضلات برای یه دختر تکی توی شهر دیگه هست که به حقوق ده میلیونی هم نمی ارزه

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
ماهی یک میلیون خوابگاه؟؟؟ من خونه مو ماهی یک میلیون دویست اجاره دادم حالا خوابگاه ماهی یک میلیون؟ ...

بخدا زدن همین حدودا . بابا خورستان خوابگاه بیشتر ۶۰۰ نمیشه . حرصم میگیره درب داغونن هاع وگرنه ی تومن برا جا تمیز عیب نداره

داروخانه شانس بیاری دکتر خوب گیرت بیاد که مناسب پول بده یعنی بالای ۱/۵۰۰ چون علاوه بر خوابگاه باید خ ...

تو دیوار ک زدن ماهی ۴ تومن تک شیفت چطور میگید ۱۵۰۰ ؟؟؟

2706