2733
2739
عنوان

نور هدایت امام هادی

62 بازدید | 7 پست

نشنیده گوش ها ز کلام تو خوبتر

نامی نیامده ست ز نام تو خوبتر

هر کس که برد نام تو را خوب می شود

آن کس که شد کبوتر بام تو ، خوبتر

ولادت دهمین گلبرگ آسمانی

اسوه‏ مجد و شرافت

ناخدای کشتی هدایت ، حضرت امام هادی ( ع )

بر پیروان ولایت خجسته باد

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهر شما تاپیکاتون درمورد اماماست  یه لحظه حس کردم نیتت پاکه و به ائمه نزدیکی دعام کن&nb ...

سلام عزیزم لطف داری انشا الله که بیمار های شما هم شفا پیدا کنند. چشم اگه قابل باشم برات دعا می کنم. سعی کن برنامه سمت خدا رو تماشا کنی

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2728
سلام عزیزم لطف داری انشا الله که بیمار های شما هم شفا پیدا کنند. چشم اگه قابل باشم برات دعا می کنم. ...

بله حتما خواهر ببخشید میخاستم بپرسم شما فطریه رو به کی دادین خیلی شرمندم

کاربر ofateme000سابق
بله حتما خواهر ببخشید میخاستم بپرسم شما فطریه رو به کی دادین خیلی شرمندم

خواهش می کنم دشمنت شرمنده فطریه رو شوهرم به حساب یکی از موسسات خیریه واریز کرد.

ممنونم خواهرم

خواهش می کنم قربانت

2740