2733
2734
عنوان

شمالی ها میان لطفاً ،زمین

219 بازدید | 27 پست

سلام روزتون بخیر 

بچه ها زمین تو شمال کشور چقدره من متراژ بالا نمی‌خوام کسی می‌تونه راهنمایی کنه

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نه خیلی گرونه ما با ۱۵۰ نتونستیم پیدا کنیمکمش ۲،۳ تومنه

اخه من بابام مشاور املاک داره معمولا از این قیمت شروع میشه 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

چه زمینی مسکونی کشاورزی باغ بیجار و.. چه شهری و استانی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
شاید ب جاشم بستگی داره والا تو روستای پدریم زمین گذاشتن متری ۴تومن😳☹

روستا ها ک وحشتناکه😬😬😬💔💔💔 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

مثلن غرب مازندران زمیناش گرونتر از شرقه 

از  ۳ تومن شروع میشه تا ۱۰ ۲۰ تومن

خوشحال میشم کانالمو na_goftehha@ تو تلگرام دنبال کنین😍  هر روز  عکس نوشته ، متن، استوری فیلم و والپیپرای جذاب داریم🥺😍
شاید ب جاشم بستگی داره والا تو روستای پدریم زمین گذاشتن متری ۴تومن😳☹

پیش ما همینقدره روستامون 

خوشحال میشم کانالمو na_goftehha@ تو تلگرام دنبال کنین😍  هر روز  عکس نوشته ، متن، استوری فیلم و والپیپرای جذاب داریم🥺😍