2737
2734

روزاي اول دور چشمتون چروك ميشه؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
نه ،اصلا میزنی که پیشگیری کنه

من دو روزه استفاده كردم

دور چشم هام خط هاي درشت افتادع😭😭😭

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم ببخشیدسوالم به تاپیک بی ربطه دیدم شما دوبار سقط داشتی میخواستم ببینم مشکلتون چی بود که سقط میشدو توی چند هفته بودین و قلب داشتن؟برای بارداری سوم چی کارا کردین

2738
سلام عزیزم ببخشیدسوالم به تاپیک بی ربطه دیدم شما دوبار سقط داشتی میخواستم ببینم مشکلتون چی بود که سق ...

سلام گلم

من مشكلم انعقاد خون بود 

تو هردوتا سقطم قلبي تشكيل نميشد

جنينام همون هفته هاي اول رشدشون متوقف ميشد چون بهشون خون نميرسيد نميتونستن رشد كنن 

خون من يه فكتورش كمه.يعني وقتي باردار ميشم خون لخته ميبنده و به جنين نميرسه و ميميره

تو بارداري سوم از وقتي كه فهميدم باردارم هرروز امپول انوكساپارين تزريق كردم تا يه هفته بعد زايمان.اسپرين هم ميخوردم.مشكلي پيش نيومد خداروشكر

سلام گلم من مشكلم انعقاد خون بود  تو هردوتا سقطم قلبي تشكيل نميشد جنينام همون هفته هاي اول ر ...

خب خدا رو شکر واسه منم خیلی دعا کنید من دو تا سقط به علت ایست قلبی جنین داشتم قراره برم ازمایشا رو انجام بدم