2733
2734
عنوان

چرا دخترم وزن اضافه نمیکنه

85 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من دخترم وارد هفت ماهگی شده اما وزنش هنوز ۶۵۰۰هست از ماه پیش فقط صد گرم اضافه کرده وزن تولدش۲۷۰۰بود به نظرتون چیکار کنم وزنش بالا بره

ذات بد نیکو نگردد .........،🤦🤦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین دکترش چی میگ اصولا دارو تقویتی یا زینک میدن یا شبرخشک وزندهی

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2738
دکترش گفته از این ماه شیر خشک بده منتظرم حقوق شوهرم و واریز کنم بخرم

اره حتما بده

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
عزیزم اگه بچت به لبنیات حساسیت نداره ماست خامه ای بده(سنتی).پوره سیب زمینی با کره بده.حریره بادوم بد ...

چند باری آب گوشت ریختم تو سوپش بالا آورد 

ذات بد نیکو نگردد .........،🤦🤦🤦
میترسم همین طوری ضعیف بمونه 

نه دختر منم اوایل خیلی لاغر بود با اینکه شیر خشک میخورد.ولی بعدش خیلی خوب شد.ماشالله الان اضافه وزنم داره اصلا نگران نباش.شاید الان چون نزدیک دندون در آوردنشه بچه اذیت و کم خوراکه.