2737
2734
عنوان

دعوای پدرشوهر مادرشوهرم تو خونه من😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 60 پست
تنبله همین  نمیدونی مردا فقط فکر شکمن  بیچاره نه بیرون میره مادرشوهرم نه خرید نه مهمونی ...

خب زنش تنبله خود پدرشوهرنم در جایگاه مرد تنبل بوده یه خونه و ماشین نداره اگه کارگری ساده هم میکرد میتونست یه پراید بخره این چند سال

منتظر اتفاقات خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن خیلی هم نباید کم خرج باشه درضمن مادرشوهرت پیرهم نیستا من مادرشوهرم ۶۰سااشه و بنده خدا داغونه از د ...

قبلا پاش شکسته دکتر نبرده پاش کج جوش خورده الان سخت راه میره و همیشه درد و ورم داره پاش انقده جوونیش کار کرده جلو مادرشوهرش دیگه جونی واسش نمونده

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

بعد اینجا من ب یکی گفتم طلاق بگیر..بقیه منو خوردن ک چرا وقتی بچه دارن پیشنهاد طلاق میدین

اینم اخرعاقبت مردوقیح

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2731
لعنت به مادری که همچین پسری تربیت کرده

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2738

فک میکنن شیرین میشه مزه میپرونن😒😒😒

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ببخشیدولی چه شوهر بی غیرتی داری بایدمیزددهن باباشوسرویس میکردمادربیچاره جون کنده پسربزرگ کرده 

مادرشو سال به سال نبینه عین حیالش نیست

مادرشو سال به سال نبینه عین حیالش نیست

ازاونور بوم افتاده اینجاهمه تاپیک میزنن شوهرم ۲۴ساعت پیش مادرشه بعدشوهرتو....

خب نصیحتش کن بگومامانش گناه داره تواین سن یکیومیخادپناهش باشه 

2706