2733
2734
عنوان

واگذاری سنجاب پشمالو

6976 بازدید | 85 پست
سلام من یه سنجاب دارم که وقتی کوچولو بود بزرگش کردم تا الان حدود 5 سال میشه خیلی با هم خوبیم دوسش دارم فقط مسکل من اینه که من باردار شدم و سنگین شدم نمیدونم کجا بزارمش که ازش خوب نگه داری کنن و من هم آسوده خاطر بشم چون گناه داره زبون بسته شما منو راهنمایی کنید باغ وحش ارم هیچ حیوونی قبول نمی کنه پارک پردیسان هم گفت بزارش تا ببینیم کی ماشین میاد ببریمش جنگل بلوط نمیدونم راست میگن یا نه.... اما از بچه گی من بزرگش کردم فندق و گردو پوست کنوم گذاشتم تو دهنش بلد نیست خودش این کارو کنه گروو درسته که میدم یه جا قایم میکنه چون نمیتونه و خلاصه این سنجاب هیچی بلد نیست حتی کلاغ که میبینه من ورش میدارم تا نخور ش خودش فقط بلده نگاه کنه غریزه بی غریزه کمکم کنید لطفا که خدارو خوش بیا د
خدایا به تو پناه می برم
بلد نیست باید بادوم و گردو پوست بکنم بندازم تو آب نرم شه آقا بخوره فکر کنم لوس شده اما چاره چیه.... عکس دارم اما بلد نیستم چه زوری بفرستم براتون بزار امتحان کنم...
خدایا به تو پناه می برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره من که میرم مسافرت هوایی میزارمش پیش مامانم تو قفس دستاشو میزاره زیر چونش منتظر میشه تا من بیام زمینی که میبرمش ... اما الان با این وضع نمیدونم به خدا...
خدایا به تو پناه می برم
2738
2706