2733
2734
عنوان

خانوما جهازمو میخوام بفروشم کدوم سایت و برنامه رو پیشنهاد میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4399 بازدید | 72 پست
قیمت پرده  و میز تی وی ؟؟ کدوم شهری ؟؟

میز تی و جا کفشی سته سفارش خودم بوده مدلشم خاصه جدا نمیشه فروخت میز تی وی ۲تومن جاکفشی  ۹۰۰  پرده هم ۲۵۰۰ تومن

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
قیمت میگی؟

کدوم گلو میگی؟ دوتا گلدون سانسوریا دارم یه گلدون پتوس  و برگ انجیری

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سانسوریا و پتوس . جدا جدا لطفاً قیمت بدین

سانسوریا با گلدون پلاستیکی و پر برگ ۲۰۰  پتوسم ۱۰۰ خیلی نازن😌

2731
عزیزم قیمت سماورتو میگی.چند لیتریه

سماورم ۲ تومن یک بارم استفاده نکردم فک کنم ۳ باشه دقیق نمیدونم 

با گلدون سفالی چی؟

۱۷۰  گلش با پاجوش بزرگ ۵۰ هم گلدون سفالیش

2738
ناهار خوری چنده؟ با مبلا با همه آیا؟ 

ناهارخوری ۲

سلام عزیزم 

خیلی ناراحت شدم دیدم این تاپیکتو

به سلامتی کدوم کشور مهاجرت کردی؟

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞