2733
2734

سلام خوبید بچه ها؟ من تازه فهمیدم باردارم . دو شب پیش حس کردم سرماخوردم . نصف قاشق شربت دیفن هیدرامین کامپاند قرقره کردم و یه قرص سرماخوردگی و یه قرص آزیترو . دیگه نخوردم . حالا نگرام نکنه مشکلی واسه جنین پیش بیاد . میشه بگید چی میشه؟ 

نه گلم نگران نباش چیزی نمیشه انشالله

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم نکنه مونگول بشه بچه ام 

دور از جون چیز خطرناکی نخوردی اخه که 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

نه مشکلی نیست ولی قرص سرماخوردگی نخور دیگه.

منم‌باردار بودم قبل دکتر زنانم سرماخوردم قرص سرماخوردگی دوتا باهم‌خوردم که علایم شدیدتر نشه رفتم دکترم گفت سرماخوردگی دیگه نخور

2738
تازه فهمیدم باردارم 

بسیار کار خطرناکی کردی دکتر به من گفت زیر سه ماه که اصلا اصلا نباید هیچ دارویی استفاده کنی چون جنین داره شول میگیره بین این داروها ازیترو رو که خوردی خوب نیست دیکه هیچوقت اینکارو نکن و هرچیزی شد با دکتر مسورت کن .

خدا خیرت بده از نگرانی در اومدم 

عزیزم انشالله سالم و سلامت بیاد بغلت

اتفاقا دکتر متخصص آنلاین پیام دادم صبح ایشون گفت آزیترو بخور که مشکلی نداره چون برای عفونت های دوران بارداری هم استفاده میشه . ولی نگران شربت و قرص سرماخوردگی ام

مرسی فدات شم . بخدا بعد ۸ سال باردار شدم . از شانس بدم همین اول راه سرماخوردم . نمیدونم شایدم کروناس ...

اخی ای جانم نه انشالله که مشکلی نیست به سلامتی میگذرونی نینیت میاد بغلت

جمعه شب کولرگازی نصب کردیم جلوش خوابیدم . صبح بیدار شدم دیدم واویلا گلوم درد میکنه آبریزش بینی دارم .‌میترسم برم دکتر بگه برو تست کرونا بده و اون محیط خودش کاملا ویروسیه بدتر کرونا بگیرم .‌مطمعنم سرماخوردم . چند شبه خواب ندارم . گلوم خشک میشه . آبریزش بینی دارم . الانم همونطورم . اصلا نخوابیدم 

2706