2733
2734

یه چیزی بگم بخندید مادرشوهرم ناهار چلو گوشت گذاشت بعد دامادشون خواب بود سر ناهار پانشد گفت خوابم میاد خسته ام ، مادرشوهرم سهم چلوگوشت کنار گذاشت ما اومدیم سر سفره یه بشقاب گوشتش کم بود به منو شوهرم افتاد اون یکی بشقاب ها هم خیلی نبود البته ، ما خوردیم من اندازه سه تا تیکه گوشت خورشتی تو بشقابم بود ، بعد ناهار اومدیم ظرفارو بشوریم دیدم تو قابلمه یه تیکه ماهیچه گنده مال داماد آنقدر حرص خوردم ، گفتم ببینا چقدر فرق میزارن چشم روش موند ، ما شب اونجا بودیم که عمه شوهرم سرزده اومد مادرشوهرم سریع یکم ماکارانی گذاشت گفت سبزی پلو با گوشت شوهرت بگو بیاد بخوره گفت شام میخورم دیگه میل ندارم ، عاقا شام اومدیم دیدیم کم تقریبا ماکارانی مادرشوهرم گفت مجبورم گوشت پخش کنم تو بشقاب با سبزی پلو زیاد مونده کم نیاد ، اینارو پخش کردن دقیقا همون گوشت توپول ماهیچه به من افتاد منم ماکارانی نخوردم سبزی پلو با گوشت رو خوردم 😄😄 یعنی اشک تو چشمام جمع شد از عدالت خدا

جان به فدای انکه ناپیداست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
شاید خنده دار باسه اما انگار خدا حواسش به همه چیز هست 😄

خنده دار نیست اصلا واقعا خدا حواسش به همه چیییییز هست ... شکرت یا رب

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

منم تاقبل باردارشدنم هروقت میرفتم خونه ی مادرشوهر هرچی گوشت ایناسرسفره بودبرمیداشت میریخت داخل غذای بچه هاش،حتی یکبارماهی پخته بودخداشاهده نشستیم سرسفره باسرعت ماهیارو برداشت ریخت داخل غذای شوهرم وبرادرشوهرم وخواهرشوهرم یعنی هیچی نموند حتی یذره..غذای من برنج خالی بود،نگاه برادرشوهرم هرگزازیادم نرفته🤣خیلی باحال سرشوانداخت پایین....شوهرم ازروی غذاش ماهیارو برمیداشت میریخت روی غذای من،خلاصه وقتی باردارشدم خانوم واسه من لقمه اینامیگرفت یکبارم واسم مخصوص ازباغ انگرچیدآورد منم نگرفتم ازش آی دلم خنک شد🤣

منم تاقبل باردارشدنم هروقت میرفتم خونه ی مادرشوهر هرچی گوشت ایناسرسفره بودبرمیداشت میریخت داخل غذای ...

😄😄😄نمیدونم چرا عروس باید منطقه محروم باشه همیشه

جان به فدای انکه ناپیداست...
2706