2733
2739
عنوان

با استعدادای شاعر بیان😍

107 بازدید | 22 پست

فروردینی های جذاااب🤩.  اردیبهشتی های عاشق🤭. خردادیای شاعرررر🥳. تیر ماهیای شنگول🙃 مردادماهیای مغرور🤗 شهریور ماهیای رازدار😍 مهرماهی های مهربون🥰 ابان ماهیای خوشکل😚.  اذر ماهیای باسلیقه💅. دی ماهیای تودار😎 بهمن ماهیای دلگرم❤️ اسفندماهی های سنگ صبور😊. سلااااممممممم نمیدونم چیزایی که راجع ب ماه تولدتون گفتم چقدرش درست بود بهرحال برداشت من بود از ادمای اطرافم که تو این ماه ها بدنیا اووومدن بساید کارتووون دارمممم

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر چرت بود

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731

چیکارم داری😂

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2738

بچه ها این تایپیک و زدم شعرایی که تا الان نوشتم و بزارم. من نه کلاس رفتم و نه اموزش خاصی دیدم از نوجوونی شعر نوشتم و اخرش کاشف به عمل اومد سمت پدری ادمای زیادی شعر میگن ولی چاپ نکردن و دنبالش نرررفتن. منم قصد چاپ ندارم چون شعرام از نظر خودم خیلی غم دارن... اخه شاعر نشدی ببینس چه لذتی داره/ وقتی که کسی مثل غزل صحبتی داره/ شاعر نشدی ببینی حتس که یه شاعر/ تو تک تک شعراش داره درداش و میاره

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)

همتون بیدارررین؟❤️ شعرامو مینویسم کلی برام انرژی بدین دوسنداشتین هم بگین اصلا ناراحت نمیشم

اسفند ماهیا رو دوس 😍😍

طبیعیه خیلی دوست داشتنی هستیم ماها فقط یه خورده خوابالو و تاریکی رو دوس داریم😂

شما چه ماهی هستی منم همونو بدوس؟

به ابلفض حلال نیست تنهایی تاپیک عکس و جنجالی و ترسناک میبینین...تگ کنین خمس بدین حلال بشه🙁
طبیعیه خیلی دوست داشتنی هستیم ماها فقط یه خورده خوابالو و تاریکی رو دوس داریم😂 شما چه ماهی هستی ...

بله هستین 😍 خوابالو رو موافقم 😁 چرا تاریکی رو دوس دارین ؟

من آذر ماهیم 😁

:))))

چه سرنوشت ساکتی واسم رقم خورده خدا/ از اولش تنها بودم تو سرزمین زنده ها/ یه کم گذشت از زندگیم اون اومد عاشقش شدم/ چه خوش خیال بود این دلم..میگفت شده مال خودم/ یه سرزمین توی دلم فقط مخصوص چشماش بود/ نفهمیدم دروغ میگه حواسم پیش لبهاش بود / خودش میگفت دوسم داره میگفت من عاشقت هستم/ چقدر اسون فراموش شد اون احساسایی که گفتم/ شدم دلسنگ ترین ادم شدِش دلرحم ترین شیدا/ شدم مجنون ترین مجنون شدی با دیگری پیدا/ نمیشه ساخت با اتیش میسوزه قلب بارونیم/ تو اتیش بودی و من برف..میدونستم میسوزونیم🖤

سکوت این شبام و بزار به پای رفتنت.......نموندنم کنارت و بزار پای نخاستنت.‌‌.‌‌.....راه من و دلت جداس دیگه ازم نخواه نرم.......بزار بازم ببوسمت برای بار اخرم.......بازم بگو دوسم داری بازم موهامو شونه کن....... برای دیر رسوندنم ترافیک و بهونه کن.......یادم نمیره روزی که دستام تو دستای تو بود.......نفهمیدم چطور شدم قلب تو عشقمو ربود.......سهم من از جشمت فقط یکم نگاه خسته بود......غافل ازینکه این دلم به اون چشات وابسته بود......بعد سالها بازم میگم فدای شرم گونه هات.......کاشتی میشد دستم بره بازم لای موج موهات.....

2706