2737
2734

بچها من نمیخام با مادر شوهرم تو یه خونه زندگی کنم😭😭😭😭 پول هم نداریم جایی اجاره کنیم صبح رفتم یه خونه کوچیک دیدم برا کرایه گفت ۱۰۰ میلیون رهن کامل چون شوهرم کارش همیشگی نیست توان اجاره دادن نداره

چیکار کنم چه خاکی بریزم تو سرم کسیو نمی شناسید قرض بده یا خیریه ای جایی نمیدونم هر جایی یا کاری باشه حاضرم انجام بدم فقط مستقل زندگی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلا وام خونگی 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728

قسط میتونی بدی؟

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

کاری ازم بر نمیاد جز اینکه اینو بنویسم : 

برای خونه دار شدن هم ایه ۲۹ مومنون ( رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیر المنزلین ) رو به مدت ۲۱ روز بعد از نماز صبح ۱۱۰ مرتبه بخونید اول و اخرش هم صلوات بفرستید  نیت کنید که چطور خونه ای میخواین نصیبت ن بشه ان شاالله

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2738
2706