2737
2734

با همسرم بحثمون شد

رفتم پیشش. آشتی پسم‌ زد😔😔😔

اصلا سابقه نداشت ولی اینجا گفتم خیلی روش. خوبیه و هیچوقت نزارید قهر بمونید .....

اصلا پیچید به هم همه چی ....

خیلی گریه کردم تازه کرونام خوب شده بود تنگی نفسه باز اومد سراغم نمیتونم دراز بکشم همش سرفه همش‌ نفسای کوتاه

نمیمیرم‌ خیر سرم خلاص شم از این زندگی کوفتی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار داشتم میگفتم وای چه زندگی خوبه یهداتفاقای افتاد فهمیدم عجب چیز گندیه گفتم همون خوشی نکنیم بهت ...

به خدا من همیشه میترسم 

اصلا به فکرمم‌ بیاد بیچاره میشم گند میشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2728
نمیخواد خودشو بشکنه حتما.شوهر منم دیر ریکاوری میشه تو بهش محبتتو داشته باش نزار دلخور بمونه مردا غرو ...

خیلی دلم شکست

خیلی رفتم پیشش‌ بدجور‌ بود رفتارش‌😔😔😔 محال بود یه همچین حرکتی ازش

محااال  یعتی

به خدا از حرف خودمه میدونم‌

یه بار گفتم خدایا شکرت چشام خوشگلن حداقل یه چشمم‌ کج شد یه ماه درگیرش. بودم باز خدارو شکر به تاریخ نپیوست و خوب شد ....

من اینجا درآمدو گفتم. ضرر میلیاردی زدیم

بله؟