2737
2739
عنوان

شما بودید ناراحت میشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 30 پست
خب اگه پشتم حرف زده باشن چی😔مثلا گفته باشن ما رو تحویل نگرفته

خودتو دست بالا بگیر اونا چیپ رفتار کردن یه دورهمیه عصرونه که انقدر شلوغ بازی نداره واسه چند تا همکار ، به نظرم راه خودتو ادامه بده بلاخره خسته میشن از رقابت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتو دست بالا بگیر اونا چیپ رفتار کردن یه دورهمیه عصرونه که انقدر شلوغ بازی نداره واسه چند تا همکار ...

اخه میدونی من کلا اعتقاد دارم پذیرایی سنگین نباشه تا رفت و امد کنیم

ولی اگه راه خودمو ادامه بدم  پشتم حتما حرف میزنن...شاید بگن  تحویلمون نکرفته...شاید بگن شرایط مالیش خوب نیست اخههه....نمیدونم والله انگار خودمم افتادم در این رقابت و دلم میخواد دوباره نوبتم بشه زیاد غذا درست کنم😔

2731
از اون رفتار دوستام ناراحتم دیگه😔😔😔

ناراحت نباش توام سری بعدی سنگ تموم بزار ازاین چیزا پیش میاد توکه ازشون بدی ندیدی اصلا شایدچیزی نگفتن پشت سرت  

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
دیدی که آرامش تو این دورهمی ها هم نیست حالا اصرار به تکرار و جبران چیزی که به دلت نیست نمی‌دونم دیگه ...

همسرم هم میگه یه دور تموم شد دیگه ادامه نده یه بهونه بیار بگو نمیتونم شرکت کنم(با رفت و آمد مشکلی نداره ،میگه جایی که راحت نیستی نرو)

نمیدونم والله

2738
منم واقعاااا خوشم نمیاد حتی اگه جایی اینجوری باشه برم مهمونی  ناراحت میشم

شوهرمن باراول که میخواستیم بادوستاش رفت وآمدکنیم هرباررفتیم خونه یکیشونن دیدیم چندمدل غذاپختن فقط من ویکی ازدوستاش یه مدل درست کردیم من گفتم اینطوری نمیشه که هی باید برادفعه های بعدی غذااضافه کنیم باورکنین کم کم با همشون رفت وآمدمون کم شد وفقط کسایی که ساده گرفتن بیشترباهم رفت وآمدمیکنن 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
ناراحت نباش توام سری بعدی سنگ تموم بزار ازاین چیزا پیش میاد توکه ازشون بدی ندیدی اصلا شایدچیزی نگفتن ...

امیدوارم که چیزی نگفته باشن

ن،ازشون هیچ بدی ندیدم بچه های خوبین

شوهرمن باراول که میخواستیم بادوستاش رفت وآمدکنیم هرباررفتیم خونه یکیشونن دیدیم چندمدل غذاپختن فقط من ...

من یادمه پدرم اینا یع تعاوونی شام داشتن با فامیلاش..مثلا ۳۰سال پیش شروع کردن..همه هم بودن..اوایل ساده بود کم کم غذاها اضافه شد مثلا یکی گوسفند درسته درست میکرد...کم کم خیلیااااا در اومدن گفتن هزینه ها سنگینه..الان فکر کنم کلا ۸نفرن

من یادمه پدرم اینا یع تعاوونی شام داشتن با فامیلاش..مثلا ۳۰سال پیش شروع کردن..همه هم بودن..اوایل ساد ...

آره بابا برات مهم نباشه آدمی که شخصیت به اینجورچیزابدونه اصلا ارزش رفت وآمدم نداره حتی

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
همسرم هم میگه یه دور تموم شد دیگه ادامه نده یه بهونه بیار بگو نمیتونم شرکت کنم(با رفت و آمد مشکلی ند ...

جایی که مجبوری نقش بازی کنی ک تایید بگیری آرامش نداری که 

بازم خود دانی 

یادت نره در دهن مردم رو نمیشه بست 

عزیزم اکیه کاملا

مطمئن باش پشت سرت حرف نمیزنن ولی کلا تو ایران ساده گرفتن معنی نداره

منم اتفاقا یه مهمونی گرفتم چند سال پیش که دوستامو گفتم بیان چیزیم درست نکردم تازه یه سری پیتزای یخ زده و اینا و ساندویچ کالباس و اینا گذاشتم

ولی دوست دیگم خیلی خیلی چیز میز درست میکرد هر بار که میرفتیم خونش

ولی کسی قضاوت نمیکنه اصلا

ازونور یکی دیگه از دوستام کفت صبحانه میاره بریم بیرون

چنتا خیار و گوجه درسته اورده بود با یه پنیر توی بسته بندیش

هممونو حال کردیم

2706