2157
2106

بیین خیلیا میگن بستگی به طرفت داره. اما زن اگر ارث و سرمایه داره، اگه به حد خرید یه جای نقلی مثل خونه و زمین میرسه، باید بخره اونم به نام خودش. اگه کمتر از حد خونه و زمینه بازم بهتره نفعی از اون پول به خود زن برسه. تعارف بردار نیست. ممکنه مرد به اسم صرف پول برای زندگی، اجازه نده زن هیچ بهره ای ازش ببره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

یکی از آشناها داد شوهره خونه خرید بعدم زنه رو انداخت خونه باباش با بچه هاش الان مونده بی پول آواره 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2149

وااااای نههههه  

اصلا اینکارو نکنیا 

آدم از فردای خودش خبر نداره 

دور از جون شوهرت فوت کنه یا مشکلی تو زندگیت پیدا شد خواستی جدا شی میخوای چیکار کنی

ارث پدرت پشتوانه‌ی خودته عزیزم 

زن ارثو بده ب شوهرش دورازجون شوهره بمیره همه ادا ارث میکنن مادر پدره شوهره سهم میبرن. حالا بیا ثابت کن بابا این پول تو این حساب یا این خونه با ارث پدری منه. هرکاریم میکنی عزیزم ازش محضری امضا بگیر. بگو من دوروز دسگ تو نباشی نباید پشتم محم باشه. مالمه بهت میدم اما بریم محضر امضا بده

خب خرج خانم رو کامل میده؟؟

بله مشکلی باهم ندارن

زندگی خوبی دارن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2050

خودمم طلا دادم خونه شوهر دور برداشت بدون هیچی داشت طلاقم میداد . اوایل ازدواج قبل فهمیدن آدم بدیه میگفتم جونمم براش میدم یعنی واقعا میدادم کلیه هرچی میخاست همه طلاهامم اونموقع دادم خونه بعد فهمیدم نباید اعتماد کرد چوب اعتمادمو بدجور خوردم الآنم هیچی نمیدم اولویت خودممم . 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
۵۰۰میلیونی. شوهرم خونه ماشین داره تقریبا ۳تومن ارزششه. ولی من بچه ندارم. از زن قبلیش بچه داره

باندازه ی پولتون دانگ از خونه باید ینامتون بزنه...ابدا احساساتی نشین..هرچی دراورد تقسیم بشه

2143
۵۰۰میلیونی. شوهرم خونه ماشین داره تقریبا ۳تومن ارزششه. ولی من بچه ندارم. از زن قبلیش بچه داره

ای وای دیوونه سدی چرا بدی به اون خودت بلد نیستی باهاش چیزی بخری!بچه هم که نداری اصصصصلا اینکار نکنی حتی اگه همسرت با لیاقت ترین مرد دنیاس

خب خرج خانم رو کامل میده؟؟

اون خانم پولشو بزاره تو بانک گردشگری 18% بهش سود میدن. نیازی نیس اون خانم منتظر پوله قطره چکونی شوهر باشع. خانما ما خیلی از, مردا ضربه میخوریم. توروهدا بیاید از خودمون دفاع کنیم. چرا ما بگیم ماشین ب نام بزن میشیم زنی ک میخاد, بکنه از شوهرش؟ اونا جونمونم میگیرن اخر میگن زنه بد بود, جونشو نداد

1718