2726
خب مثلا بعنوان سرمایه کار بدم باهم خرجش کنیم دیگه. 

خودت باهاش کار بنداز. کار برا خودت باشه

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

مگه مردا میان ارث پدریشونو بدن زنشون؟ الانکه مادرشوهرا و پدرشوهرا دو دستی چسبیدن که حتی مهریه هم به عروس نرسه چه برسه ارث. پس ارث پدری زن هم برا خودشه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مثلا بعنوان سرمایه کار بدم باهم خرجش کنیم دیگه. 

هروقت اون ارثشو داد ب, شما یا خونشو زد ب نامت تو بدون ایشون ادم حسابیه. شما برو خونه بخر بزن ب نام خودت. اجاره بده پول اجارشو باهم مصرف کنید خب 

2728

بیین خیلیا میگن بستگی به طرفت داره. اما زن اگر ارث و سرمایه داره، اگه به حد خرید یه جای نقلی مثل خونه و زمین میرسه، باید بخره اونم به نام خودش. اگه کمتر از حد خونه و زمینه بازم بهتره نفعی از اون پول به خود زن برسه. تعارف بردار نیست. ممکنه مرد به اسم صرف پول برای زندگی، اجازه نده زن هیچ بهره ای ازش ببره

یکی از آشناها داد شوهره خونه خرید بعدم زنه رو انداخت خونه باباش با بچه هاش الان مونده بی پول آواره 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

وااااای نههههه  

اصلا اینکارو نکنیا 

آدم از فردای خودش خبر نداره 

دور از جون شوهرت فوت کنه یا مشکلی تو زندگیت پیدا شد خواستی جدا شی میخوای چیکار کنی

ارث پدرت پشتوانه‌ی خودته عزیزم 

زن ارثو بده ب شوهرش دورازجون شوهره بمیره همه ادا ارث میکنن مادر پدره شوهره سهم میبرن. حالا بیا ثابت کن بابا این پول تو این حساب یا این خونه با ارث پدری منه. هرکاریم میکنی عزیزم ازش محضری امضا بگیر. بگو من دوروز دسگ تو نباشی نباید پشتم محم باشه. مالمه بهت میدم اما بریم محضر امضا بده

خب خرج خانم رو کامل میده؟؟

بله مشکلی باهم ندارن

زندگی خوبی دارن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706