2737
2734
با خدا حرف بزن انقدر خوبه که نگو

واقعا من امشب خیلی دلم کرفتع شوهرم و مادرش چون میدونن من شزلیط رفتن به خونه پدرمم ندارم راحت بهم توهین مبکنن کاش خدا صدامو میشبنید نمیدونم شایذ لیاقت ندارم پرگناهم

شهيد همت بله شهرضا هستن شهيد هادي فكر كنم وتهران

شهید هادی مفقودالاثر 

اون قبر نمادینشه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از رگ کردن بهت نزدیک تره با خدا صحبت کن و مستقیم از خودش بخاه حس قشنگتریه😍دوستی با خدا

بعضی وقتا آدم اونقدر گناهکاره که حی میکنه خدا باهاش فرسنگ ها دوره 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
شهيد همت بله شهرضا هستن شهيد هادي فكر كنم وتهران

شهید هادی با همت فرق داره؟؟؟؟؟ 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2731
واقعا من امشب خیلی دلم کرفتع شوهرم و مادرش چون میدونن من شزلیط رفتن به خونه پدرمم ندارم راحت بهم توه ...

اتفاقا خدا همه آدما رو اندازه هم دوست داره مگه میشه آدمی گناه نکرده باشه ولی وقتی میری پیش خدا همشو فراموش کن فقط هر چی دلت میخواد بهش بگو انقدر آرامش میاره که نگو من گاهی وسط صحبتام با خدا استخاره آنلاین مکارم میگیرم هر آیه ای که اومد ترجمه میکنم قشنگ انگار که خدا صدامو شنیده باشه دقیق جوابمو میده که چی کار کن

توهم هر کی اذیتت میکنه ببخش و بسپر به خدا 💐

من به مردم این شهر میخندم که چقدر درگیر این زندگی شدن...
من ازش یه خواسته داشتم و بهم داد واقعا بهم آرامش میده

میشه ازش بخوای حاجت منم بده خواهش میکنم گره تو کارهامه .من ازش هرچی خواستم نشده 

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
بعضی وقتا آدم اونقدر گناهکاره که حی میکنه خدا باهاش فرسنگ ها دوره 

حس نکن عزیزم.خدا توی قران گفته هرچقدر گناه کردی برگرد توبه کن میبخشم ، وقتی از رگ گردن نزدیکتره از قلبت و احساست باخبره چرا راه رسیدن به خدا رو دور میکنی 

هرجای جهان باشی برات از دور میمیرم  
2738
اتفاقا خدا همه آدما رو اندازه هم دوست داره مگه میشه آدمی گناه نکرده باشه ولی وقتی میری پیش خدا همشو ...

بعث اذیت کردن نیست از بی کسی از اینکه شرلیطم مثل بقیع دخترا نیست خانواده ام اگع پولدارن بودن الان کسی حرات نداشت بهم اخترام هم میزاشتن بع قول ماورشوعرم مهم پول هست نه ادمیت راست میگه

بچه ها شهید ابراهیم همت هست همونیکه قبرش شهرضا در اصفهان هست درسته؟؟؟؟؟ 

بله شهید همت شهرضا هست محل دفنشون،ولی شهید هادی نه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
میشه ازش بخوای حاجت منم بده خواهش میکنم گره تو کارهامه .من ازش هرچی خواستم نشده 

حتما

ولی من یه ادم معمولی هستم

حتما اون کار صلاح نبوده

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
از خود خدا بخاه کمکت میکنه

خیلی خواستم اپل خواستم خداس میدونم ائمه و افراد صالح واسطه هستن ولی بازم نشده من خیلی گناهکارم که خدا صدام نمیخواد بشنوه میدونم

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔

دقیقا منم همین حس و دارم

نشده بهش متوسل شم پیش خدا برام واسطه شه و دست رد به سینم بزنه

تو کوتاهترین زمان حاجت گرفتم

مثل معجزه

هرچه آمد به سرم باز بگویم گذرد------------- وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد                   آدم منتظر هیچ نشانه ی خاصی ندارد، فقط با هر صدایی برمیگردد
2706