2726

شما هم تاحالا همچین حسی داشتید؟

من هر وقت میخوام باهاش حرف بزنم حس میکنم سرما وایساده با اون لباس های رزمی همیشگی ش که کل عکس هاش تقریبا با اون لباس بوده و داره نگاه میکنه و گوش میده 

تصویرش جلو چشامه

نگید توهمه😥😥😥

من یه حاجتی دارم یه درخواستی دارم ارش میخوام 

به نظرتون این حسی که دارم بخاطر چیه 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

من ازش یه خواسته داشتم و بهم داد

واقعا بهم آرامش میده

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ولی کااااش منم حس تورو داشتم.به شدت احتیاج دارم با یکی حرف بزنم ولی اون یه نفر یه نفره واقعی نباشه امااا حرفامو بشنوه ....پیچیده شد 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
2728

ببخشین این شهید کی هست میشع بگین بمنممممنمیشناسم ایشون رو

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

من ادم مذهبی نیستم اما ایشونو خیلی قبول دارم 

از معجزات توسل بهشونم زیاد شنیدم 

حس خوبی بهش دارم که برای خودم عجیبه 🌺

کتاب سلام بر ابراهیمو قبلا میخواستم بخونم فرصتش نمیشد فردا میرم سراغش مرسی بابت تایپینگت حسش افتاد به دلم 🌺😘

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
من ازش یه خواسته داشتم و بهم داد واقعا بهم آرامش میده

میشه بگی چجور متوسل شدی بهش؟یه توضیح میدی

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
میشه بگی چجور متوسل شدی بهش؟یه توضیح میدی

من هیچکاری نکردم

فقط از ته قبلم با هاش حرف زدم

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
ببخشین این شهید کی هست میشع بگین بمنممممنمیشناسم ایشون رو

کتاب سلام بر ابراهیم راجب ایشونه یکی از کتابای پرفروشه زمان خودش بود منم میخوام بخونم خیلی تعریفشو شنیدم 

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
نمیدونم ولی کااااش منم حس تورو داشتم.به شدت احتیاج دارم با یکی حرف بزنم ولی اون یه نفر یه نفره واقعی ...

با خدا حرف بزن انقدر خوبه که نگو

من به مردم این شهر میخندم که چقدر درگیر این زندگی شدن...

بچه ها شهید ابراهیم همت هست همونیکه قبرش شهرضا در اصفهان هست درسته؟؟؟؟؟ 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706