2733
2734
عنوان

بخاطر عشقم میخوام برم نیجریه

1054 بازدید | 61 پست

سلام شبتون بخیر

راستش حدود 5 سالی میشه که تو یکی برنامها با ی نفر آشنا شدم که ایشون ایرانی نیستن و اهل نیجریه هستن بعد گذشت چند سال بهم علاقمند شدیم و الان نمیتونیم ی ساعت بی‌خبر از هم باشیم و تصمیمون جدیه کاملا و ایشون بخاطر شرایطی که داره نمیتونه ویزا ایران بگیره ولی من میتونم برم اونجا میدونم ممکنه برام خیلی سخت باشه ولی ارزشش و داره تنها مشکلی که دارم خانوادمه بنظرتون چطوری راضیشون کنم؟

(لطفا مسخره نکنید و هر توهین نشون دهنده شخصیت اون فرده و اینکه تو این 5 سال شرایط و فرهنگ و....اونارو خوب میدونم و لازم به باز گویی نیست و.‌..)    

‏پشت این پنجره جز هیچِ بزرگ هیچی نیست!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راه سختی داری برای راضی کردن خانوادت مخصوصا اگه اهل سنت باشه. باید خودشو به خانوادت ثابت کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740

برو زندگی جدید رو تجربه کن.خیلی باحاله...به بهانه مسافرت بروو دبگه نیا

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

خواستم مسخره کنم ک گفتی دوس نداری😐

برای چی جواب میدی قربونت؟چی رو میخوای قانع کنی؟کی رو میخوای راضی کنی؟ این مردم از خداشون ناراضی‌ان...از زندگیشون ناراضی آن...حالا تو میخوای اینارو توضیح بدی،راضی کنی؟ بعد به تو میگن تو یه جای دیگه هم بد بودی!بگید بیست جای دیگه هم بد بودم...شما تازه از یه بدی من خبر دارید؟من پر بدی ام...برای چی دفاع میکنید؟ما تاکی میخوایم این بازی رو بگذاریم؟چرا ما می‌ایستیم تو پیستی که مردم مشت بزنن می‌افتیم به بدبختی بلند میشیم دوباره بزنن باز دوباره بلند بشیم!این هنره؟!
خواستم مسخره کنم ک گفتی دوس نداری😐

منم😂😂😂😂😂

به تاریخ عضویتم دقت نده قدیمیم ولی تعلیق شدم               اسم کاربری کوفتیم خیلیم سخت نیست پس زحمت بده حفظش کن و تو تاپیک های دعوا و گیس کشی تگم کن بیهوده 😬🐸✋   میگن برای موفقیت باید "قورباغت رو قورت بدی" ولی متاسفانه قورباغه ی من دائم القره و فقط بلده برقصه قوزمیت تو موفقیتم هیچ نقشی نداشت  🐸💃💃#کاربری_در_اختیار_دو_شخص_متفاوت