2737
2734
عنوان

سلام اگه جلسه شورای حل اختلاف داشته باشم و نرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5699 بازدید | 78 پست
خسروان صلاح کار خویش خود دانند ولی بنظر من اگه نری به ضررت تموم میشه اون آقا وقتی این شکایت رو کرده ...

منو زندانیم کرد یه چیزی پرت کرد خورد تو سرم غش کردم بخدا یعنی دلم یجوری گرفته که میخوام بمیره الان میگه غلط کردم منم گفتم خونه بزن به نامم میام اون هنوز نزده 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایحه یعنی چی ببخشید وکیل ندارم گذاشتم برا دادگاه بگیرگ

عزیزم من نمیدونم  درچه وضعیتی هستید ولی اینجا وکلا های خیلی خوبی دارن میتونید ازشون راهنمایی بگیرید

لایحه متنی هستش که داخلش توضیح بدید برای عدم حضورتون که چرا نمیتونید حضور پیدا کنید توی شورای حل اختلاف 

که براتون نزنن عدم حضور

حالا که نفرستادید فک میکنم حتما باید حضور پیدا کنید

بزارید من یه وکیل مهربون رو تگ کنم امیدوارم انلاین باشن

گرنگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🙏
منو زندانیم کرد یه چیزی پرت کرد خورد تو سرم غش کردم بخدا یعنی دلم یجوری گرفته که میخوام بمیره الان م ...

عمرا خونه بنامت بزنه،

انقد میبرتت دادگاهو میارتت ک جونت ب لبت برسه بدون مهریه و حق و حقوق راضی ب طلاق بشی

2731
عزیزم من نمیدونم  درچه وضعیتی هستید ولی اینجا وکلا های خیلی خوبی دارن میتونید ازشون راهنمایی بگ ...

@sama_kocholo   سلام ببخشید ایشون به کمک احتیاج دارن

گرنگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🙏
منو زندانیم کرد یه چیزی پرت کرد خورد تو سرم غش کردم بخدا یعنی دلم یجوری گرفته که میخوام بمیره الان م ...

قصدت جدا شدنه؟

همین یه بار این اتفاق افتاد یا کلا دست بزن داره 

به ابلفض حلال نیست تنهایی تاپیک عکس و جنجالی و ترسناک میبینین...تگ کنین خمس بدین حلال بشه🙁
عزیزم من نمیدونم  درچه وضعیتی هستید ولی اینجا وکلا های خیلی خوبی دارن میتونید ازشون راهنمایی بگ ...

فدات عزیز من

مری ناشزه میشی. 

یعنی ن زن اونی ن میتونی ازدواج کنی

معلق میمونی 

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55
2738
قصدت جدا شدنه؟ همین یه بار این اتفاق افتاد یا کلا دست بزن داره 

اره دست بزن داره دیگه نمیتونم تحمل کنم ۲۲ سالمه بهش گفتم جدا میشم وضع بابام خوبه میتونه هم خودم هم بچم نگه داره ..‌

مری ناشزه میشی.  یعنی ن زن اونی ن میتونی ازدواج کنی معلق میمونی

اگه خودش جلسه قبل اعتراف کرده باشه که منو زندانی کرد و منو زده اینجوری چی 

قصدت جدا شدنه؟ همین یه بار این اتفاق افتاد یا کلا دست بزن داره 

جلسه قبل اعتراف کرد منو زده زندانیم کرده گفت پشیمونم اینجوری قبولت که من ناشزه نشم

اره دست بزن داره دیگه نمیتونم تحمل کنم ۲۲ سالمه بهش گفتم جدا میشم وضع بابام خوبه میتونه هم خودم هم ب ...

اگه واقعا طلاق میخوای بگیری این جلسه رو برو اونجا هم تعهد بخواه به علاوه ی اون شروطی که گذاشتی  عدم تمکین شکایت کرده اگه محکوم بشی طلاق گرفتنت خیلی سخت میشه مگه توافقی حل شه 

به ابلفض حلال نیست تنهایی تاپیک عکس و جنجالی و ترسناک میبینین...تگ کنین خمس بدین حلال بشه🙁
اگه خودش جلسه قبل اعتراف کرده باشه که منو زندانی کرد و منو زده اینجوری چی 

نمیدونم والله 

فقط میدونم اگه نباشی ممکنه دادگاه ب نفع اون جبهه بگیره و بد شه برات 

برو گلم 

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55
2706