2737
2739
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 189123 بازدید | 696 پست
بنظرم فقط این حس رو زیادی بولد کردین تو فکر و ذهن و قلبتون این تصمیم شماست که رهاش کنید یا تا ابد ب ...

منم درگیر همین دردم

نه باهاش رابطه دارم ن کاری دارم ن میتونم ببینمش

اما یه جای خالی همیشه گوشه قلبمه 

از یه طرف دست و پا میزنم فراموشش کنم

از یه طرف عذاب وجدان نسبت به همسرم داره منو میکشه

نمیدونم چی درسته و باید چیکار کنم

تا الان به خودم جرئت ندادم که بچه دار شم چون دوس ندارم وقتی هنوز ته ذهنم با یه مرد دیگست یه بچه شکل بگیره

کاش خدا کمکم کنه کاش تنهام نزاره🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همه فوش داد   چیجوری تونستی قبول کنیش    

واییییی خدا  الان پستمو لایک کردی   

نوشت..  یه بنده خدا پست شمارو پسندید

یعنی در عرض یک دقیقه توی شوک بودم   که کدوم بنده خدا

نگو که اسم کاربریت این بود😂😊😊

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2731
واییییی خدا  الان پستمو لایک کردی    نوشت..  یه بنده خدا پست شمارو پسندید یعنی ...

الانم یه بنده خدا پست شما رو پاسخ میدهد    

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
فوحشارو که خودش داده فقط شوهرش گفت کوتوله  😂😂😂

خب همینم خیلی توهین بدیه  برای کسی ک باهاش پرو پرو ازدواج هم کرده  

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
اگه بتونه خودش برمیگرده دیگه... چون من تنهایی خیلی جنگیدم.. خیلی... پوست و استخون شده بودم.. تا اخری ...

سلام دوستم شرایط بدتر شماداشت و الان با عشقش ازدواح کرده فقط اومدم بگم امید داشته باش توکل به خدا و اینکه برو سمتش کم‌کم باهاش رابطه دوستی برقرار کن و اینکه خودش بعد میاد سمتت و‌کم کم علافه من میشه و حسم میگه به هم میرسید مطمعنم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2738
چقدر زیاد قشنگ بود اشکام داره میریزه

💔💔💔

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
خنگ بودم بیشتر اذیتم میکرد ☹

چن سالتون بود

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706