2737
2734
عنوان

با دختر خواهرش چی کار کنم

293 بازدید | 28 پست

دختر خواهر شوهرم از همون اول واسه من قیافه میگرفت زیادم تیکه پرونی کرده حالا اینا به کنار 

دو سه بار تو اینستا فالوم کرده دوباره تا یه چیزی بهش برخورده آنفالوم کرده (کار خاصی نکردم که بخواد بهش بر بخوره مثلا اگر بهش سواری ندم بهش بر میخوره) 

ایندفعه که فالو کرد دیگه روش نشده آنفالو کنه هاید استوریم کرده یعنی نمیتونم استوریاشو ببینم منم خیلی بهم برخورده حس میکنم موش آزمایشگاهیش شدم 

به نظرتون کلا آنفالوش کنم واسه همیشه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله تا یاد بگیره شما همیشه در دسترس نیستی و نمیتونه هر برخوردی دوست داشته باشه انجام بده

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2738
من تو تلگرام یکی اینجوریم میکرد بلک میکرد پشیمون میشد . زدم بلاکش کردم هیچ شمارشم پاک کردم

میخوام بهش بگم تو که با یه غوره سردیت میکنه با یه مویز گرمیت بیخیال ما شو

یا خدا ..خواهرشوهر کم بود دخترشم اضافه شد...انفالو نکن گلم کلا نادیده بگیر انگار نه انگار برات اهمیت داره و دنبالش میکنی ...تو هم کلوز فرند درست کن استوری چیزی میزاری تو کلوز بذار 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
یا خدا ..خواهرشوهر کم بود دخترشم اضافه شد...انفالو نکن گلم کلا نادیده بگیر انگار نه انگار برات اهمیت ...

نه واقعا تحمل پستاشم ندارم 

نمیدونی چیههه گاهی فکر میکنم نامزدشو دزدیدم با من اینجوری دشمنه البته عروس خودشونم طلاق دادن 

به زودی اینستا بااینترنت ملی دیگه کامل بسته میشه هممون خیالمون راحت میشه

خدا کنه چیه به خدا یه سریا فرهنگ استفاده فضای مجازی رو ندارن مثل خواهرشوهر من که از فضای مجازی برای فخرفروشی استفاده میکنه

2706