2737
2739
چطورس فهمیدن که کامل بود یا ناکامل☹

ی مشکل پیش اومد واسم

مجبور شدم برم دکتر

این مشکل فقط واسه کسایی ک ازدواج کردن پیش میاد

نمیتونم بگم چ مشکلیه😐🔪

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد عقدم جلو مادرشوهرم و خواهرای سوهرم گفتم وایی دیدین بالاخره رضا مال من شد ، یبارم خونشون بودم شب بود فکر کردم مادرشوهرم خوابه چون صدای خر و پفش میومد و منم یه حرفای شخصی زنو شوهری میزدم که یدفعه مادرشوهرم بیدارشد گفت خجالتم خوب چیزیه والا 😂🤦

2728
ی مشکل پیش اومد واسم مجبور شدم برم دکتر این مشکل فقط واسه کسایی ک ازدواج کردن پیش میاد نمیتونم بگ ...

حب به خانوادت نمیگفتی مشکلت رو

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
بعد عقدم جلو مادرشوهرم و خواهرای سوهرم گفتم وایی دیدین بالاخره رضا مال من شد ، یبارم خونشون بودم شب ...

🤣🤣🤣🤣

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
حب به خانوادت نمیگفتی مشکلت رو

مجبور شدم بگم

مامانم گیر سه پیچ داده بود

هی میگفت چرا اینجوری شدی

هووووف چی بگم

اینم شانس منه هرروز ی درد

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2740
بعد عقدم جلو مادرشوهرم و خواهرای سوهرم گفتم وایی دیدین بالاخره رضا مال من شد ، یبارم خونشون بودم شب ...

وای قلبم 😂

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
ما تو بیمارستانمون ی اقا و خانم ک نامزد بودن و تو پاویون گرفتن خیلی صحنه بدی بود

متوجه نشدم

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
من بعد اون اتفاق ادم سابق نسدم😂

پیرزنا گاهی خیلی باحال میشن

من بودم میخندیدم 😂

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

منم فردایه جشن نامزدی صب شوهرم اومد زنگ زد بیا جلو درم همین که سوار ماشین شدم خواست دستشو بندازه دور گردنم بوسم  کنه بابام اومد دستش تو هوا موند بابام فهمید

خدایا تا کی ...
2706