2733
2739
عنوان

چندتا جاری دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 28372 بازدید | 725 پست

فلک داد و فلک داد 

فلک ۳ عفریته بهم داد😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه قدر عذاب میکشیم

😂 من بیشتر عذاب دهنده ام 😜

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

نصیب نشه

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2731
یا خدا جاریات چطورن چشم و هم چشمی یا چی

چشم و هم چشمی توی ی مهمونی وقتی هممون هستیم دیه آخر شب همو تیکه پاره کردیم مادرشوهرم باید جدا جدا دعوتمون کنه

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
شانسه شانسه 

خواهرشوهرمم شبانه روزی سر کاره وقتی هم خونس خوابه😆

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2738
خواهرشوهرمم شبانه روزی سر کاره وقتی هم خونس خوابه😆

عالیه عالللللی

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
۲ تا یادم نمیاد کی دیدمشون 😆😆😆

چه خوب منه بدبخت و بگو

امشب همه گیر دادن به جاری  جاری کشونه

میشه جاری کشی‌ راه بیوفته مثلا جاری من میاد از ننه شوهر بد میگه بعد خودش فقط مونده پاهاشو بخوره

برادرشوهرشم ندارم ک جاری داشتع باشم

خوشا به حالت

۶تا

ابلفضل چه میکنی تو دیگه