2737
2739
عنوان

کمک لطفا مادرا

61 بازدید | 14 پست

من دو تا پسر سه و پنج ساله دارم

پسر بزرگم دائم با کوچیکه کلنجار میره یا میزنه یا از لحاظ روحی اذیتش میکنه 

مثلا میگه الان میام کتابتو برمیدارم الان غذاتو من میخورم و اونم جیغ میکشه گریه میکنه و من میمونم وسط چیکار کنم کدومو بگیرم

بنظرتون اولی رو بذارم مهد خوبه؟؟

ممنون میشم از تجربیاتتون بگید 

حالم گرفته اس😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه بگید یا بپرسید چیکار کردن با هم اینقدر خوبن؟؟

نمیدونم والا

مثلا مادرشون یکیشونو دعوا میکنه ،اون یکی میاد سر مادرش داد میزنه ک چرا دعواش میکنی داداشمو😐😐😐مخصوصا کوچیکه خیلی وابستس

چرا اسمم این شداه اه😐خاك ب سرم
نمیدونم والا مثلا مادرشون یکیشونو دعوا میکنه ،اون یکی میاد سر مادرش داد میزنه ک چرا دعواش میکنی داد ...

بله پسر کوچیک منم اگه با داداشش دعوا کنم میاد با من دعوا

ولی از پس هم حسابی بر میان 

میترسم هردوشون آسیب ببینن

به فرزند بزرگترتون مسئولیت های فرزند دوم رو بدید مثلاً بهش غذا بده .. براش آب بیاره .. در لباس پوشیدن کمکش کنه .. جایی می‌رید مراقب باشه کسی برادرش رو اذیت نکنه😉 مرتب بهشون بگو شما دو تا داداش خیلی باید مراقب هم باشید .. حمایت اولی رو جلب کنید .. ضمن اینکه هرگز در دعواها از هیچکدوم طرفداری نکنید .. 

2740
میگم شاید یکم از هم فاصله بگیرن با بچه های دیگه باشن درست بشه

سعی کن محبتتویکسان تقسیم کنی وبابزرگتربیشترصحبت کنی حسودی میکنه طبیعیه اقتضای سنشه

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
به فرزند بزرگترتون مسئولیت های فرزند دوم رو بدید مثلاً بهش غذا بده .. براش آب بیاره .. در لباس پوشید ...

اوایل میشد مسئولیت داد

ولی الان کوچیکه از پس کاراش برمیاد

و چون اون یکی باهاش دعوا میکنه و لجشو درمیاره نمیذاره بزرگه کاری براش بکنه

خیلیییییییی صحبت میکنم ولی نهایت تاثیرش پنج دقیقه اس دوباره شروع میشه

اخه بستگی داره چطورصحبت کنی تواین سن بیشتربراش قصه بگی جواب میده خواسته هاتوباقصه وشعرهای کودکانه بهش بگو نه مث ادم بزرگا

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
اوایل میشد مسئولیت داد ولی الان کوچیکه از پس کاراش برمیاد و چون اون یکی باهاش دعوا میکنه و لجشو در ...

حتماً کارهایی هست که بشه روشون حساب کرد.. مثلاً در حمام سر هم رو بشورند .. موقع پوشیدن حوله به هم کمک کنند.‌. یا ... 

فکر کن و در این رابطه خلاف باش♥️

2706