2733
2734

منننننن شوهرم باهام بحث میکنه مادرم پشتتتت شوهرمه امروزم بهش گفتم بتو ربط نداره بحثهای ما بعدمیگه تو زر نزن بعدشوهرم میگ هرکتردوس داری بکن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6918020/شوهدم-جلو-مامانم-همیشه-بهم-فحش-میده-بی-احترامی-میکنه?postId=200369984

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون فکر میکنه دختری ک مجرده و از ایران‌میره

کار خرابی میکنه😑😑😑هرکاری میکنم بهش بفهمونم نمیفهمه

یا اینکه شوهر استادمون من تکواندو میرم شوهر استادمون کاراته استاده

بعد دوتا بچه هم دارنااا پسرش کاراته دخترش تکواندو

بعد شوهرش میخاست بیاد باهامون کار کنه همه جون میدونستن مرد خوبیه تایید دادن مامان من نه نه استادت غلط کرد😑😑😑😑ولی بابام گفت چ اشکال داره😂

به مامانم گفت چ اشکال داره بسکوت 

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
2728

من ازبدشانسی خواستگار زیاد دارم دیگ حالم به هم میخوره خسته شدم 

مامانم راه میده و الا من رد میکنم قبل اینکه بفهمم اصن کیه و حرف بزنم

این مورد خیلی برام اذیت کنندس

روزی که سختی به اوج خودش رسید روزی بود که خدا حاجتم رو به من داد
2738
یر چه مساعل الکی مشکل دارید😑 جای من بودی چیکار میکردی

وای نگو خیلی رو مخن

ینی چی بی وجدانه؟؟؟؟مگه چی‌میگه؟

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
تو فکر کن دکتر اعصاب بم گفت مادرت روانیه و اینو تو بیست ثانیه از نگاه و راه رفتن مادرم متوجه شده بود ...

ربطی به قضاوت نداره عزیزم

دکتر اینو گفت؟مگه ممکنه یه دکتر با بی شرمی اینو بگه

ربطی به قضاوت نداره عزیزم دکتر اینو گفت؟مگه ممکنه یه دکتر با بی شرمی اینو بگه

نه عزیزم دکتر اعصاب روان کارشه و چه بی شرمی؟ مگه توهین کرده یا تهمت زده که بی شرمی باشه 

روانی بودن نوعی بیماریه عین سرما خوردگی و هزاران بیاری دیگه

گفت مادرت باید بستری بشه بیمارستان اعصاب و روان وگرنه خطر ناکه

نه عزیزم دکتر اعصاب روان کارشه و چه بی شرمی؟ مگه توهین کرده یا تهمت زده که بی شرمی باشه  روانی ...

ن خب اینکه یهویی بگه روانیه خیلی بده

باید یکم اروم تر و بهتر میگفت ن اینکه اشتباهه گفتنش

خیلی سخته

حتما بستری بشه عزیزم مواظب مادرت باش

ن خب اینکه یهویی بگه روانیه خیلی بده باید یکم اروم تر و بهتر میگفت ن اینکه اشتباهه گفتنش خیلی سخته ...

اینطور نگفت اما غیر مستقیم گفت روانیه 

خیلی حرفه فقط با نگاهش بفهمه و دکتر بسیاار حازقیه

2706