2737
2734

سلام لطفا اگه میتونین منو راهنمایی کنین دوستان چون زندگی کردن برام سخت شده دیگه من حدود چهار سال پیش ازدواج کردم اززمانی که عقد کردم درست بعد یک ماه حالت تهوع و بی اشتهایی بهم دست داد اولش فک کردم بخاطر گرمیه هواس اما دیدم نه ادامه داره طوری ک بیشتر اوقات بی دلیل بالا هم میاوردم لاغر شدم طوری ک هرکی میدید میگفت چرا ازوقتی ازدواج کردی اینطوری شدی مشکلیم نداشتم باهمسرم اما این وضعیت همینطور بود من آدم توداری هستم به هیشکی نمیگفتم اینطوریم اما واقعا زجر میکشیدم تا اینکه رفتم خونه خودم چون اخلاق شوهرم بد بود ومشکلاتی برام پیش اومده بود وضعیتم بدتر شد رفتم دکتر گفت سالمی هیچکار نیستی شاید استرس داری گفتم وقتایی هم ک ندارم همینطورم قرص داد اما فرقی نکردم بعد از جداشدنم رفتم چکاپ کامل گفتن سالمی تمام ویتامینات نرماله گفتم اینطوریم تعجب کردن فقط دارو ودرمانی ندادن تا اینکه خواهرمو عقد کردن من حتی یه کلمه از حالاتی ک بهم دست میداد وبهش نگفتم اما اونم بعد عقد بی دلیل حالات من اومد سراغش الان بعد یکسال تبدیل شده به خوده من بخاطر همین خیلی خیلی ناراحتم اون به مامانم گفت بردیمش دکتر دقیقا اونم از نظر جسمی سالمه اما اشتهاش خیلی کم شده بعضی اوقاتم حالت تهوع و استفراغم داره اینم بگم قبلا بختشو بسته بودن باز کردیم بعد یه ماه عقد کرد وضعیتمون خوب نیس از بیرون رفتن عروسی رفتن مهمونی رفتن وحشت دارم چون واقعا حالت تهوع ولمون نمیکنه حالا میخام بدونم کسی تجربه چنین حالاتی رو داره ک درمان شده باشه یا جادوس چون دشمن زیاد داریم؟اینم بگم من اینجوری شدم گفتم ازشاید استرسه چرا خواهرمم دقیقا علایم منو داره بعدم همه استرس دارن یکم شک کردم به حالاتمون

صوت سوره بقره گوش کن فردا ، اگ حالت بد شد سردرد داشتی حالت تهوع داشتی ، یا خوابای بد میدیدی یا بچشمت واقعا یچیزی بخوره یعنی دعا داری 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید سوره بقرع رو ۴۵ روز گوش بدی سری تندشو بگیر گوش کن ،  اگ تونستی ۶۰ روز گوش بده قشنگ روت تاثیو بزاره

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

فک کنم اگ توگوگل آیه برای باطل کردن جادوبزنی بیاره

آخرِ امضامو می‌خونی لطفاً☹️هرکی لایک کنه😐🔪باردارنیستم انقد نپرسید موکوشمتونا حال نداریم🙄دخترم داره میاد تو بغلم 🥰🤗کوچولوی من اومدو زندگی بی حاشیه و آروممونو منفجر کرد😵‍💫 من مث روانشناسا ب دوستام دلداری و راهکار میدم ولی خودم مث خر عمل میکنم🥲کاش یه روزی منم به آرزوهام برسم ✨تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوی گیسوکمندم🥳 خدایا چشمای بچم🥺دوستان اگ دوست داشتید برا شفای دخترم صلوات میفرستین؟شما آخرین امیدم هستین و فقط برای این موضوع لایکم کنید ک منم براتون بفرستم🤍
2738
باید دعا قویی باشه بختشو باز کردید بازم هست شاید اون شخص دوباره تمدید کرده عجیبه واقعا

اره دقیقا علایمی ک گفت خواهرم داشت خاستگار مشتاق بود بعد یدفعه خبری ازش نمیشد الانم انگار جادو گرفتن زندگیمون خراب شه چون توخونه ی من چهار پنج تا دعا شنیدم پیدا کردن بعد از اینکه من جهازمو آوردم خونه پدرم 

2706