2737
2739
عنوان

ازدواج

247 بازدید | 24 پست

سلام دوستان لطفاً کمکم کنید نمی‌دونم چیکار کنم لطفاً راهنماییم کنید دارم دیونه میشم 😭

من ۱۹ سالمه و حدوداً ۲ ماهی میشه که ازدواج کردم و عقد هستم.. منو شوهرم عاشق هم بودیم و با کلی سختی و مشکلات به همدیگه رسیدیم

شوهرم شخصیت داره و ادعا خیلی داره شوهرم آدمی هست که آبرو براش خیلی مهمه یعنی از عشقش از احساسش میزنه تا آبرو داشته باشه..

درکل شوهرم هنوز انگار زیاد نمیشناسمش، گاهی عصبی  و سرد و گاهی شاد و شوخ طبع، با اینکه همه ب اسم یک پسر گند اخلاق میدونن ولی با من بیشتر اوقات خوب رفتار می‌کنه و میخنده و درک و شعور داره و شوخ طبع هست و تاحالا ندیدم صداشو روم بلند کنه 

اما بطور شوخی هرجا ک هست اسم طلاق میاره و مسخرم می‌کنه ک بدم میاد و بهش میگم و میگ تکرار نمیکنم ولی بازم انگار یادش میره و تکرار می‌کنه.. و اینم بگم ک کلا ادمی هست ک احترام بزرگتراز خودش نمیکنه و کلا میگه احترام در مقابل احترام..با بابام بخاطر مسائلی قطع ارتباط کرده و اونم اینه ک بابام بهم گفته بود وام ازدواجبتونو خودت بگیر و پس انداز کن با اینک من وامم رو به شوهرم دادم و شوهرم گفت بابات چرا دخالت می‌کنه تو زندگیمون و...برا همین ی تیکه مسئله همیشه میشه بابات بی شخصیت هست و قطع ارتباط کرده..

خلاصه بگم اصل موضوع رو ک منو شوهرم توافق کردیم ک باهم رفیق باشیم و باهم تو هر مشکلی درد و دل کنیم..

مامان من حدود سه ماه پیش با پسری چت میکرد و من مامانم رو هک کردم و فهمیدم و خیلی ناراحت بودم بطوری ک از سر نادانی با شوهرم درد و دل کردم و گفتم مامانم با فلانی در ارتباط هست و شوهرم فورا سرد شد و بعد چند ساعت بهم گفت بیا طلاق بگیریم من آبروم مهم تراز هرچیزی هست و چه تو و چه مامانت فرقی ندارین تو این مورد و کلا شوهرم می‌ترسه که اون پسره بره راجب رابطه مامانم حرف بزنه به کسی و برا شوهرم زشت باشه که مادر زنش هست و...چون پسره و شوهرم هم رو میشناسن و کلا بخاطر ادعایی ک شوهرم داره براش سخته پذیرفتن این موضوع..

الان بهم میگه برم به مامانم بگم بریم طلاق بگیریم😭 آخه من چه گناهی کردم مگه من باید تاوان مامانمو پس بدم😭 آخه من عاشق شوهرم هستم دوسش دارم و فقط بخاطر مامانم اینکارو میخواد کنه و میگه آبرو.. 

چیکار باید کنم دارم دیونه میشم چطوری با همسرم حرف بزنم و چی بهش بگم طاقت ندارم دیگ هنوزم به مامانم و اینا هیچی نگفتم😭 برام سنگینه نمیتونم بپذیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یه جوری انکار کن و بگو مامانم همچین کاری نکرده و من اشتباه متوجه شدم 

اشتباه بزرگی کردی همچین چیزیو بهش گفتی به تو هم شک میکنه 

میشه کانالمو دنبال کنی؟😍 تزئینات منزل و دیوارکوب درست میکنم و تازه کارم رو شروع کردم 🥰 به حمایتت نیاز دارم رفیق🤝🙃    https://eitaa.com/rozmaregihayeZahra
2738

نمی گم طلاق بگیر ولی خیلی نرمال نیست شوهرت. تلاش کن ولی اگه جدا شدین خیلی ناراحت نباش 

تو هم اصلا نباید تو کار مامانت تجسس می کردی که بفهمی که حالا رفتی به شوهرت هم گفتی! کارت کلا غلط بوده. 

بهترکه ازش جدابشی چون اولامردی که احترام پدرتونداره بدردنمیخوره بعدم خودت زدی آبرومامانتوجلوش بردی تونبایدرازای خونوادگیتوبهش میگفتی وازطرفی من فک میکنم شوهرت یه آدم بدردنخوره پس طلاق بگیروراحت کن خودتو

یه جوری انکار کن و بگو مامانم همچین کاری نکرده و من اشتباه متوجه شدم  اشتباه بزرگی کردی همچین ...

بهش گفتم و انکار کردم ولی گفت مگه من بچم که اینو میگی و ...

من میفهمم ک داشتی راست میگفتی 

کلا فهمیده نمی‌دونم چجوری جمعش کنم😭😭😭😭

بهش گفتم و انکار کردم ولی گفت مگه من بچم که اینو میگی و ... من میفهمم ک داشتی راست میگفتی  کل ...

تابلو بود خدایی 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
2706