2737
2734
عنوان

فردا🥺 دعا کنید برام

243 بازدید | 13 پست

بابام که فوت کرد زن بابام یک بند حرف ارث میزد فردا دادگاه داریم 🥺 دل تو دلم نیست دعا کنید برام چیزی به اون افریته می ریزه کم باشه نگین حقشه درسته حقشه ولی منم حقی دارم🥺 اون بخواد مهریه و سهم الارثش رو بگیره چبزی برام نمی مونه دعا کنید برام 💙

کسب و کارخانگی بدون سرمایه 💪اگر ب دنبال کار بدون سرمایه هستی  درخواست بده🔥   کاربری دست دو نفره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم مهریش چقده؟

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
2728
خب مهریشو که میدن بشه میخوای چه کنی

بدن چیزی برای من نمی مونه🤕 بدبخت و آواره میشم

کسب و کارخانگی بدون سرمایه 💪اگر ب دنبال کار بدون سرمایه هستی  درخواست بده🔥   کاربری دست دو نفره  
ای جانم مهریش چقده؟

۳ مثقال طلا و ۳۶۰ سکه و دو دنگ خونه

2738
خدادکن دل اسی خوش باشه 

والا تو جامعه ما قانون در مجموع با آقایون هست قاضی یک مقداری رو مشخص می کنه و میگه بودجه همسرت اینقدره می خوای قبول کن نمی خوای هم مهرت رو ببخش

والا تو جامعه ما قانون در مجموع با آقایون هست قاضی یک مقداری رو مشخص می کنه و میگه بودجه همسرت اینقد ...

زمان قدیم میگفتن به اصطلاح عقد پشتوانه زنده اما الان این خبرا نیست .چقد زن بدبخت 

والا تو جامعه ما قانون در مجموع با آقایون هست قاضی یک مقداری رو مشخص می کنه و میگه بودجه همسرت اینقد ...

دیگه آقایی در کار نیست

باباشون باید فکر دخترش رو میکرد

همه مهریه رو بهش میدن

با دعا هم چیزی جور نمیشه مگه زن بابات دلش رحم بیاد

باید باهاش توافق میکردی نه که کار رو به دادگاه بکشونی

اول مهریه رو میدن و بعد ارث تقسیم میشه