2733
2739
عنوان

کیا بچه هاشونو کتک میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5292 بازدید | 34 پست

من خودم که هم از مامانم هم از بایام کتک خوردم

میگفت عاشق که بشی ترکت میکنن💔 میگفت دلبسته بشی ترددت میکنن💔 میگفت پول داشته باشی دنیا رو خریدی وگرنه میڱذره یه عمری تو هیچ خوشی ای ندیدی💔 بیچاره منی که فکر میکرد تو واقعی دوسش داری✨ زندگی قشنگ نیس فقط اداشو در میاره⚡ از همه رسیدنا ما فقط دستمون به غم رسید✨ قبل تو هبچکس بعد تو هیچکس✨ آرزو کنم برگردی برگشتن بلدی؟:) برای آرامش دلم صلوات میفرستی خواهر؟💛 خدایا منو به مراد دلم برسون خودت می‌دونی که چقدر تو دلم پر گریه هس🥺⁦❤️⁩ ممنونم خدا جونم ممنونم بهترین خدا ممنونم واسه همه چی ممنونم ⁦⁦☘️⁩⁦❤️⁩ من می‌دونم که خدا منو بالاخره به مراد دلم میرسونه چون من به خدای مهربونم ایمان دارم😍 خدایا شکرت واسه همه چی🙃⁦❤️⁩ شکرررررر خدا جوووونم😊⁦❤️⁩ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبرکن ببین چه جوری همون بچه هاوقتی بزرگ شدن کتکش بزنن

راستش الان که بچهاش ۲۲ این سنی هستن پسرش که کلا مثل زنای خاله زنک شده، حالت بهم میخوره ازش ولی کلییی طرفداری مامانشو میکنه

دخترش یکم باهاش لج میکنه ولی بازم حرف مامانه حاکمه

شوهرش هم که اصلا محلش نمی‌ذاره، زنه هم هی راه میره میگه فکرکنم زیر سرش بلند شده مثل قبلا نیست شوهرم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2731
یه فامیل داریم همش کتک میزد و ویشکون میگرفت بچه هاشو. الان بچه هاش خیلی بی ادب و سرکش شدن. من کلا مخ ...

من یه گربه دارم، بچه هاشو مثل خری میزنه😑😂

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
منم خیلی کتک خوردم

الان رفتارت باپدرومادرت چه جوریه

منظورم اینه احترامشون نگه میداری؟

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  

نزنین بچهاتونو

فقط تهدید کنید

این جمله از طرف ی ناقص شده توی کتک...:)

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2738
راستش الان که بچهاش ۲۲ این سنی هستن پسرش که کلا مثل زنای خاله زنک شده، حالت بهم میخوره ازش ولی کلییی ...

بذارازدواج کنن طعم محبت ببینن بعدحالشون ازمادرشون بهم میخوره

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
اون بازیشون هست 😂😂

آره مثلا میخواد راه و چاه زندگی رو نشونشون بده، ولی بچه هاش زیر دندوناش جیغ میزنن😂😂

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
راستش الان که بچهاش ۲۲ این سنی هستن پسرش که کلا مثل زنای خاله زنک شده، حالت بهم میخوره ازش ولی کلییی ...

یعنی پسره چیکارمیکنه که خاله زنکی شده؟به نظرتون اگه یه مردهمش دنبال دوبهم زنی وشردرست کردن برابقیه باشه دایم خاهرش رابوس کنه وبرازنداداشش نقش هووو داشته باشه این خاله زنکه؟

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
یعنی پسره چیکارمیکنه که خاله زنکی شده؟به نظرتون اگه یه مردهمش دنبال دوبهم زنی وشردرست کردن برابقیه ب ...

اونی که تو میگی بدتر خاله زنکه

پسره دقیقا اخلاقاش مثل مامانش شده، همه اش دنبال اینکه ببینه کی چی میگه، کی چیکار میکنه، غیببت میکنه همه اش، انقد چرتو پرت میگه همه حالشون بهم میخوره ازش

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2706