2410
2553

من هیچوقت تا حالا نزدم

خییییلی هم عصبانی شدما ولی تا حالا کتک نزدم

اصلا از کسی که بچه رو کتک بزنه متنفرم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ما یه فامیلی داریم افتخار میکنه که بچهاشو زده و میگه بچه اگه کتک نخوره بی ادب بار میاد و درست تربیت نمیشه و حتی بچه هاشو تا ۱۴.۱۵ سالگی میزد

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
بچه رو باید کتک زد مخصوصا بچه های فامیلو

خخخ

عجبابه بچه های فامیل چیکارداری😂😂😂

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
2714

دختر عمه دیوونه من میگه مادرم مجبورم کرد بیارمش خودشم بچه بود مادرش زیاد می زدش سی سالشه هم سن منه گفتم اعصاب نداشتی نمی اواردی اخه والا من اعصابم دارم حوصله مسئولیتشو ندارم نمیارم اون اعصابم نداشت اوارد

ما یه فامیلی داریم افتخار میکنه که بچهاشو زده و میگه بچه اگه کتک نخوره بی ادب بار میاد و درست تربیت ...

صبرکن ببین چه جوری همون بچه هاوقتی بزرگ شدن کتکش بزنن

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  

یه فامیل داریم همش کتک میزد و ویشکون میگرفت بچه هاشو. الان بچه هاش خیلی بی ادب و سرکش شدن. من کلا مخالف کتک هستم به نظدم حتی حیوانات هم بچه هاشون و نمیزنن چه برسه ما که آدم هستیم خدا قدرت عقل و تفکر داده واقعا تاسف آوره. 

ی لذتی داره کتک زدنشون ک نگو ولی حیف نمیشه زد میرن ب ننه باباشون میگن مگر اینک گروگان بگیری اونا ر ...

واااای😂😂😂

کودک آزار😂😂

خواهرشوهرم دخترش و میزنه بهش میگم گناه داره نکن بدتر لج میکنه میگه تا کتک نخوره آدم نمیشه. من خودم تا حالا دخترام و نزدم میگه تو بچه هات خوبن نمیزنی بچه های منم شیطنت دارن ولی کتک نمیزنم

باور کن واسه تکیه کردن، پاهات محکمتر از شونه ی آدماست.
2706