2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخاستم همین تاپیکو بزنم .. واقن قانون جذب خوبه ؟ خدا گفته از تو حرکت از منم برکت اینم شاملش میش ...

نمیدونم اما ساب خانم قربانی گوش میدم تو صحبتاش راجب اینم گف

من اصلا اعتقاد نداشتم اقا یه آهنگ بود اسم همین سابلیمال رو داشت منم بیخیال از اون آهنگ خوشم اومد هی گوش میکردم باورتون نمیشه حرکی مو میدید میگفت لنز گزاشتی؟

چون چشام عسلی شده بود اقا من خودمم تعجب کردم رفتم همون سایت دیدم ای دل غافل این سابلیمال چشم برای عسلی شدن بوده😂😂

2738

من با قاتون جذب در کتاب قانون توانگری آشنا شدم... و بعد از اون سی دی مستند راز

میتوونم بگم کله زندگیه من و این قانون تحت تاثیر قرار داد...من تو بدترین شرایط روحی با این قانون آشنا شدم و زندگی من و متحول کرد...هم توونستم چیزای

هم جذب کنم هم چیزای کوچولو....مثلا دانشگاه رفتنم و ازدواجم یکی از مهمترین این موارد بود....همسرم دقیقا همون چیزی بود که میخواستم حالا تو مسایل جزیی یه

فرقایی داشت اما در کل همه ی اون مشخصات رو داشت ...انگاری خدا واسم رسوندش...

مسایل کوچیک مثل خرید موبایل...وسایلی که دوست داشتم خیلی چیزای دیگه همه از این قانون بود

متاسفانه قانون جذب منفی واسم سقط نی نیم رو هم شامل بود...همیشه اوایل ازدواج تجسم میکردم باردارم و تو حموم ازم داره خون میره و گریه میکنم که متاسفانه دقیقا

همین اتفاق افتاد....نمدونم چرا نسبت به این قانون حسم کم شده شاید چون چیزه خاصی دیگه نمیخوام...

البته دارم رو یکاری با این قانون فکر میکنم...

در کل مدیرت این قانون یکمی سخت اما در عین حال تحیر آوره....قانون جذب براش فرقی نمیکنه که این چیزی که جذب میکنه خوبه یا بده

اا ما میتتونیم با مدیریتون این قانون رو به نفع خودمون تغییر بدیم...

2706