2733
2739
عنوان

پسره ی بیشعور چی بهم گفت

330 بازدید | 20 پست

دیر جوابمو میداد یا سین میکرد جواب نمیداد اولین بارش نبود آخر شب دیگه چه کاری داره مگه که سین میکنه جواب نمیده تا فردا ظهر خودش پیام داد سرد جوابشو دادم گفت چرا خبری ازت نیست گفتم هیچی به کارت برس معذرت خواهی کرد گفت آره مهمون داشتیم زن پسرخالم بغلم نشستهبود نمیتونستم جوابتو بدم گفتم باشه

شب پیام داد اگه نیستی برم من 

گفتم نیستم برو کلا 

دعوامون شد گفت چته و بحثمون شد 

گفت خودمو کوچیک نمیکنم برات کی اومده رو مخت که میخوای ولم کنی مشکلی نداشتیم 

بهم گفت باد هوا بودی این بود جواب خوبیای من

گفتم یادت میره من هستم من برات هرجا باشم وقت داشتم ولی تو فقط حرف س*سی میزنی بهونه گرفتی  وقت نمیذارم گذاشتم خواستی درد و دل کنی همیشه بودم هر جایی بودم جوابتو میدادم نذاشتم جواب بده بلاک کردم 

متاسفانه برگشتمو معذرت خواهی کردمو سه ماه بعد عقده هاشو خالی کرد و حسابی دلمو شکوند و تموم شد 

یادش میوفتم نباید برمیگشتم چرا گریه میکردم آخه خاک واقعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
این ادم سمی ازش دور شو هرچه سریع تررر

تموم کردیم کادو تولدشو دادم گفت هیچی فرضت نکردم 

درصورتیکه دو ساعت قبل گفت ته رابطه یا ازدواجه یا تنهایی 

خیلی بد حرف زد باهام پولشو ازش گرفتم دلشکستم با پول جبران نمیشه

میفهمم غرورت شکسته 

ولی تو نمیتونی زمانو عقب برگردونی 

فقط یه کار از دستت بر میاد اونم اینه که خودتو به جایگاهی برسونی که خودشم به اینکه یه روزی باهاش تو رابطه بودی شک کنه 

2738
میفهمم غرورت شکسته  ولی تو نمیتونی زمانو عقب برگردونی  فقط یه کار از دستت بر میاد اونم ا ...

چیکار کنم مثلا جفتمون معلمیم اون عین خیالشنبود یه ماه بعد از من رفت خواستگاری درصورتیکه میگفت ته رابطمون یا ازدواجه یا تنهایی خیلی راحت انکار کرد 

چیکار کنم مثلا جفتمون معلمیم اون عین خیالشنبود یه ماه بعد از من رفت خواستگاری درصورتیکه میگفت ته راب ...

عیب نداره بابا بره 

همچین ادمی فک میکنی اون دخترو خوشبخت کنه؟

کوچیک ترین ویژگی یه رابطه اهمیت دادن به پارتنر هست که ایشون اصلا شعور لازم برا این کار رو نداشته 

شاید ظاهرا خوشبخت به نظر بیان 

ولی اگه به پای درد و دلای زنش بشینی میفهمی داغونه 

عیب نداره بابا بره  همچین ادمی فک میکنی اون دخترو خوشبخت کنه؟ کوچیک ترین ویژگی یه رابطه اهمیت ...

دوست دختر با زن فرق میکنه 

به اون اهمیت میده من خوب نبودم که اینطوری میکرد 

2706