2737
2734

سلام من فردامیخوام شیروازبچم بگیرم ۲۳ماهشه خیلی وابستس وفقط باشیرمیخوابه نمیدونم چیکارکمم ازاسترس دارم میمیرم  تا شیر نخوره امکان نداره بخوابه بیدار میمونه اگرم از خستگی خوابش ببره یک ساعت بعد بیداره و میزنه زیر گریه ...وای خداکمکم کن...دلمم نمیادشیروبگیرم دیوونه شدم

وقتی

فقط به چیزدیگه عادتش نده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم وقتی خودت استرس داری ب بچه هم منتقلش میکنی ، به نظرم ریلکس باش براش داستان پسر یا دختری که وقتی بزرگ شد شیرش رو قطع کرد و قبل از خواب به جاش ی لیوان شیر خورد و قهرمان شد رو بگو و ...

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
2728
این حرفای مارومتوجه نمیشه خواهرچ برسه داستان😄😆

😂😂خب پس بزار وقتی متوجه شد بعد 

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤