2733
2734
عنوان

سوال درباره درآمد اینترنتی

152 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها، لطفا اگه اطلاعاتی درباره کسب درآمد آنلاین دارین واسه یه مبتدی ازم دریغ نکنید، ممنون میشم کمکم کنید بهش نیاز دارم، اگرم کسی رو میشناسین که میتونه کمکم کنه تگش کنین. یه دنیا ازتون ممنون میشم

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
جانم گلم سوالی داری درخدمتم

عزیزم چه جوری میتونم آنلاین کسب درآمد کنم؟ 

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از طریق اینستا فوق العاده هست انلاین شاپ ادمینی من خودم جفتش انجام دادم 

میشه در موردشون توضیح بدی، اطلاعات اصلا ندارم😅

از طریق اینستا فوق العاده هست انلاین شاپ ادمینی من خودم جفتش انجام دادم 

درآمد هر کدومش حدودی چه قدره؟

میشه در موردشون توضیح بدی، اطلاعات اصلا ندارم😅

اره عزیزم

حقیقتا من تو کار فروش کفش بودم

سودش خوب هست 

فروش کم 

اخه هرکس سالی ۲ یا ۳ تا کفش نمیخره

اما لباس و شال عالی بود

البته همکاری

ن اینکه خودتون بخرید ببرید خونه بفروشید

همکاری بی دردسره و مایه ای ازت درکار نیست و جنسی رو دستت نمیمونه 

2738
ادمینی درگیریش زیاده  ولی هفته ای ۴۰۰ تومن تا ۶۰۰ تومن درامد داره

یعنی باید همیشه آنلاین باشم؟

اره عزیزم حقیقتا من تو کار فروش کفش بودم سودش خوب هست  فروش کم  اخه هرکس سالی ۲ یا ۳ ت ...

مثلا تو همکاری شما چی کار می‌کردین؟ 

مثلا تو همکاری شما چی کار می‌کردین؟ 

هجکاری اینطوریه ک شما پیج میزنی عکسای پیج همکار میزاری اون به شما قیمت عمده میفروشه 

شما سفارش میگیری 

سود خودت برمیداری

پول و ادرس رو میزنی به حساب همکار 

اون خودش دیگ پست میکنه

بستگی به این داره ک ادمین چی بشید

مثلا چی نیاز به نصف روز آنلاین بودن داره؟ چن تا مثال می‌زنی؟

2706