2733
2739
عنوان

حس میکنم آخرهای عمرمه😔

216 بازدید | 32 پست

چند روزه که علائم کرونا دارم، نمی دونم ولی امروز فشار هم روی قفسه سینه حس میکردم، یه لحظه حس میکنم کاملا سالمم، دوباره عطسه و سرفه شروع میشه،من احمق نمی دونم چرا فکر کردم تن ماهی واسش خوبه😐در کل همینم دیگه، میترسم برم دکتر.خودمو قرنطینه کردم یا میمیرم یا خودم خوب میشم

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو خوب میشی عزیزم حتی بهتر از قبل

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2738

عزیزم منم گرفتم دائم فکر میکردم میمیرم ...اصلا سردی خوب نیست ..کندر آب هویج سیب مایعات بخور سوپ آبگوشت. ...گلاب ته استکان روزی سه بار.... دیفن هیدرامین استامینوفن قرص جوشان آزیترومایسین بخور ...بخور بابونه بده خودتو

خدایا شکرت 💞
سلام.بهتره بری دکتر تا تست بگیره ازت. تست اکسیژن حداقل عزیزم. کاری نداره که. من برای چکاپ معمولی هم ...

چطوری میگیرن این تست رو؟؟؟ من میترسم همون جایی ک می رم تست بدم مبتلا هم بشم 

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
شما چه علائمی داری؟؟

خودم ندارم 

مادربزرگم گرفت،بعد مامانم،بعدم بابام و عموم 

الآنم بجز مادربزرگم ک بستریه بقیه تو خونن من ازشون پرستاری میکنم ،خستگی ندارم ولی از نگرانی و دلواپسیشون داغونم 

هر سه تا سوم بدن درد مخصوصا کمردرد شدید دارن،حالت تهوع دائمی،کمی سرفه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706