2733
2734

بله من

احتمال داد فشارم بالا باشه

بعد اینکه شنیدم برای رشد و خونرسانی به جنین کمک میکنه

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضد انعقاد هست اصولا

نرمال کسی که استراحت مطلق هست یا غلظت خون داره آسپرین میگیره که لخته نکنه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731

منم نوشت برام چون دفع پروتئین داشتم.اما حساسیت نشون دادم و کهیر زدم.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2738
غلظت خون رو چطور میشه متوجه شد ؟؟ اخه تو ازمایشا که نیست 

با آزمایش خون

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خب تو ازمایشای نرمال بارداری که نیست 

Hb

Rbc

رو معمولا برای غلظت خون نگاه میکنن

شاید جهت پیشگیری تجویز کرده باشن برای شما

کسی که استراحت مطلق هست هم غلظت نداره ولی چون تحرک نداره احتمال داره لخته خون تشکیل بشه کسی که پیر هست و آب کم میخوره هم بهش میدن. خیلی جاها فقط محض پیشگیری هست که اتفاقی نیفته.

مسمومیت بارداری رو چطور متوجه شدن علایمش چی بود؟؟

عزیزم من خیلی تو بارداری حساس بودم بجای آزمایش فیتو پروتیین که برای آنومالیه و ۱۶هفته میدن کوادمارکر دادم که بغیر فیتو پروتیین ۳مارکر دیکه هم چک میشه و اونجا ریسک مسمومیت بارداری داشتم شرپع ب آسپرین کردم هر شب یک عدد ۲۴هفته دفع پزوتیین گرفتم دوز قرصم ۲برابر شد تا ۳۶ هفته بعدش قطع کردم فشارم رفت بالا اما خداروشکر خودش پایین اومد و ۲۸هفته سزارین اختیاری شدم

کل بارداری رو میخوردی؟؟

از هفته ی ۱۸ به بعد

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏