2737
2739
عنوان

خواستگاری دختر تپل🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا مهم نیست هیکل 

اونیکی عقلش به چشمشه همون بهتر ک نیاد خواستگاری 

مهم اخلاق آدمه و بس

طرف باربیه بعد با صد نفر دیگه هم خوابیده این خوبه؟

تازه مگه نشنیدی میگن تپلا مهربونن😆

راست میگن دیگه مهربونیم 😄😄

ینی بالاخره منم ب دل یکی میشینم؟😅

بلہ چرا کہ نہ

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2731
اره ما هم از همه جهت تکمیل خانواده خب خودم تک دختر ولی بخاطر اندام بر میگردن میگن لاغر شه بعد لباس ع ...

خب پسند شدی و فقط میگن لاغر شو یا کلا گفتن نمیخایم؟

آخرش همونی میشی که شب و روز تو فکرشی😉

مگه کورن  میبینن که اکه خوششون نیاد نمیان خواستگاری

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2738
یعنی چیکار کنم 

تو باید خودِ چاقتو دوست داشته باشی اگر هرکاری میکنی و به اعتماد به نفس نمیرسی پس سعی کن ورزش کنی چون خیلی تو اعتماد به نفس موثره 

و نکته اخر خودتو با خودت مقایسه کن

وا ینی چی  هرکسی چاق میشع و میتونه لاغر کنه  بعید میدونم ربطي داشته باشه ها رابطه ا ی ک ...

این عقیده منم هست ولی بعضیا کلا دوس ندارن انگار طرف ایدز داره

آخرش همونی میشی که شب و روز تو فکرشی😉
اره ما هم از همه جهت تکمیل خانواده خب خودم تک دختر ولی بخاطر اندام بر میگردن میگن لاغر شه بعد لباس ع ...

به منم میگن لاغره نمیخایم ولی بعدا که دوستم با ۴۰ کیلو ازدواج کرد یا دخترعمم با ۴۳ کیلو استخوونی بهترین ازدواجو کرد فهمیدم اینا بهونه اس فعلا قسمتم نشده همین

خب پسند شدی و فقط میگن لاغر شو یا کلا گفتن نمیخایم؟

پسند شدم ولی یه سال مهلت داد جای اینکه کم کنم ۱۶ کیلیو هم زیاد کردم😭😭😭😭😭😭😭😭داغونم کمرم درد میکنه میرم کم کنم اینقد زیاد شدم وقتمم کمه چون میخواد بیاد جلو ولی خیلی بی ریخت شدم😭😭😭😭

حسبی الله
2706