2737
2734
عنوان

من نمی خوام سینگل به گور شم😐🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2515 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌خانوم دکتر عزیز قرص نوافن خیلی ضرر داره من برا دندون دردم هر روز دوتا میخورم بعد میگم نکنه بزن ...

سلام عزیزم

آره زیاد هر قرصی ضرر داره

بجای قرص خوردن زودتر درستش کن

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
2731
مزیت نیست به نظر من اون پزشک هم اگه به خاطر پزشک بودن اسی بیاد سمتش درد نمیخوره شاید ادم تو زندگی ...

نه اصلا منظورم تحصیلات و جایگاه اجتماعی بود

همه چی ک پول نیس

الان من پزشک سراغ دارم ک کار نمیکنع شوهرش گف اگه دوس نداری سرکار نرو الان نمیره

خوبه اینجا حس راحتی میکنم🤣🤣

اقا من یه فالگیر بهم گفت ۷ وعده دیگه ازدواج میکنم😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی
2740
نه اصلا منظورم تحصیلات و جایگاه اجتماعی بود همه چی ک پول نیس الان من پزشک سراغ دارم ک کار نمیکنع ش ...

میدونم منظورت چیه درک میکنم

اما من موافق نیستم

اگه من باشم اونجوری تو زندگی دیگه نمیتونم شوهرمو دوست داشته باشم چون همیشه این تصور رو دارم که اگه پزشک نبودم الان زنش نبودم پس چه اعتباری به ابراز علاقه هاش هست

{ خانم هستم }
اوا ابحی شما چه گیر دادی به این بیچاره یه چیز پروند خوده اسی اینقد بش برنخورد 😐😂

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706