2737
2734
عنوان

یه چالش:دوست دارین جای چه کسی زندگی میکردین؟+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 74 پست
جای خالم بچه نداره پولداره لاغره     لاکچریه خوشتیپه تحصیلکرده شاغل بشدت اهل کتاب و بشدت ...

یعنی نمیتونی لاغر کنی؟؟ یه سرمایه اولیه هم از خاله جان قرض کن و یه شغل راه بنداز

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی نمیتونی لاغر کنی؟؟ یه سرمایه اولیه هم از خاله جان قرض کن و یه شغل راه بنداز

توی رژیمم

ارادم ضعیف شده!

لیسانسمم امسال گرفتم

دارم ازمون میخونم ک بتونم معلم شم🤗😊😊

بچه ک دارم و سعی میکنم باهاش عشق کنم همش خودمو اینجوری قانع میکنم ک بچه ی من داره از اب و گل درمیاد و خالم تازه میخاد اقدام کنه😂😂

کتاب خوانی و این چیزام دارم روی خودم کارمیکنم 

ولی در کل غبطه میخورم بهش..

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
جای ژولیت  جای شهرزاد  جای شیرین  جای کسی که عشق رو تجربه کرده

ژولیت که قصه اس،ولی شیرین وجود داشته و فکر نکنم زیاد زندگی خوبی داشته، شیرین میخواسته با خسرو پرویز ازدواج کنه ولی فرهاد رو  سر کار میذاره، اون باعث مرگ فرهاد میشه و با پادشاهی ازدواج میکنه که به جز شیرین، زنهای دیگه ای داشته، این خوبه ب نظرت؟؟؟ 

2728
خب برو، فاصله بگیر اگه اذیتی، مثلا دانشگاه بزن یه جای دور یا یه شهر دیگه برو سر کار، 

میدونی من بچه اولم 

تو فامیلای ما پسر ی چیز دیگست و دخترا رو خیلی آدم حساب نمیکنن ... از بچگی من تو سر مامان  بابام زدن ک شما پسر ندارید و تو پیری ولتون میکنن میرن یا مثلا دختر هیچی نمیشه تهش شوهر میکنه چرا خرج اضافی براش بکنیم اما مامان بابام طرز فکرشون برعکس ایناست هر چند گاهی میگن کاش شما ی داداش داشتین... دلم نمیخواد فامیلا بعد رفتنم با حرفاشون اذیتشون کنن از طرفی خودم خیلی تحت فشارم

ینی احساس مسئولیتم از ی طرف و فشاری ک خانوادم واردم میکنن از طرف دیگ داره لهم میکنه

جورجینا رودریگز (همسره زیادی خوشبخته رونالدو😒)

خخخخ، ب شرطی که چند سال دیگه خبر طلاقشون رو نخوندین بله  

2738
ژولیت که قصه اس،ولی شیرین وجود داشته و فکر نکنم زیاد زندگی خوبی داشته، شیرین میخواسته با خسرو پرویز ...

خب تو قصه ها زندگی میکردم 

شیرین رو واقعاااااا راس میگی ؟ شنیده بودم خیلی عاشق بوده برا همین گفتم اگه اینجوره شیرین رو فاکتور بگیر

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
خب تو قصه ها زندگی میکردم  شیرین رو واقعاااااا راس میگی ؟ شنیده بودم خیلی عاشق بوده برا همین گ ...

بله،زندگی شیرین ک دیگه معروفه

شاید خنده دار باشه ولی از بچگی همیشه ب آنه شرلی آنه ی گرین گیبلز حسودیم شده 

نه اصلا خنده دار نیست، جالبه بدونی گرین گیبلز اسم خونه نویسنده آنه شرلی بوده، خانم لوسی مود مونتگومری، این خونه الان تبدیل به موزه شده و اگه مثلا پول داشته باشی میتونی بری و ازش دیدن کنی   

نموندنم نموندن🤷‍♀️😂

خخخخخخخخ، بد جنس ولی برو عکس های رونالدو رو قبل عمل نگاه کن، مخصوصا دندونهاش، این همه تغییر چهره جالبه واسم

2706