2733
2734
عنوان

بدترین حرفی که از نی نی سایتیا شنیدین چی بود، 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5710 بازدید | 482 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ار پی جی    

آر پی جی تو برناممون هست ولی هنوز نیاوردیم اگه اوردم خبرت میکنم😂😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
مسخره😐فک میکنی با نمکی خودتو بمال ب خیارشور😐     شب توی اب نمک میخوابی تو؟:/

عهههههههه

شما ۱۵سالته؟😂

اخییییییی کوچولوووووو

عمو مخشاتو نوشتی؟🤣

عاشقی کار بیکاران بود عاقلان را با بیکاران چه کار👌👌
2731
من کلتم میخوام  شوکر م داری 😂😜🤪🤣

شوکر و کلت و اسپری فلفل یه پک سه تایی باهمه میخوای؟🤣🤣🤣

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
عهههههههه شما ۱۵سالته؟😂 اخییییییی کوچولوووووو عمو مخشاتو نوشتی؟🤣

هووووووی😐

با ارزووووو درست صحبت کناااااااا😒😏

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
2740
خوب برق اومد گوشیمم زدم شارژ.واما زن خوب.زن خوب اونیه که غذاهای خوشمزه بپزه.با شوهرش بره مسافرت البت ...

نه بابا این زن خوبی نیست 

یعنی نه که خوب نیست ها  عالیی نیست تو نظر من اینه که هفته ای سه رو غذا درست کنه که وقت پیدا کنه برا پیشرفت های مختلف مثل ورزش و همینطور خیلی شدید تقویت شخصیت اش که یعنی بیشتر یاد بگیره چی درسته چی غلطه حواس اش جمع باشه دل نشکنه خودشو تو چیزای مختلف تقویت کنه مثلا سعی کنه طی پنج سال سه تا زبان یاد بگیره 

خیلی به این فکر می کنم چطور کار های کنم که وقت اضافی برای این کار ها بتونه بیاره برا همین فک می کنم هفته ای سه بار غذای ظهر درست کردن کافیه بیشترش تو قرن ۲۱که میشه کلی پیشرفت کرد خوب نیست برا کسی که بتونه پول بده تا وقت آش کم تر صرف این جور چیزا بشن 

عهههههههه شما ۱۵سالته؟😂 اخییییییی کوچولوووووو عمو مخشاتو نوشتی؟🤣

ارع ۱۵ سالمه

ظاهرا شماع درساتو درست نخوندی ک ب مشق میگی مخش😐😂

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
آره یه آهنگ خونده خود سم 😂😂 کلیم مسخرش کردن رپرا 🤪🤣 ولقب شهاب مزخرفی بهش داده شده 😂😂

آهان قضیه کل کل با یاس  

بهترین رپرای دنیا به نظرم امینم و شوگا و RM ان  

وقتی نمیتوانی به عقاید بقیه احترام بگذاری به خودت نبال! تو بی اصالتی بیش نیستی...شرم بر کسی که حقانیت را خفه کند
2706