2737
2734
عنوان

بدترین حرفی که از نی نی سایتیا شنیدین چی بود، 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5704 بازدید | 482 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرفهای این خانم بی فرهنگ عاشقتم خدا که چون برای بار دوم عروسی گرفته بودم نثارم کرد. جالبه پوستم کلفته و حرف بیخود زیاد شنیدم ولی این توی دلم موند چون اون موقع هنوز جریان ازدواجم برام تر و تازه بود.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1388178/مسخره-ترین-عروسی-ا-کہ-رفتین?page=15

من یادمه کاربری قبلیم بود یکی تازه عضو شده بود و شب جمعه سوال بد پرسید منم با استیکر خنده گفتم خوش اومدی چنان بهم فحش داد که من فرار کردم اصلا😂 ولی خدا نگذره ازش هم مریض بود هم بددهن

یکی میگفت تو که سنت کمه و تجربه نداری الکی نیا حرف بزن زندگی بقیه رو خراب کنی

خیلی اعصابم خورد شد آخه من تجربه اون چیزی که می‌گفت داشتم

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2738
حرفهای این خانم بی فرهنگ عاشقتم خدا که چون برای بار دوم عروسی گرفته بودم نثارم کرد. جالبه پوستم کلفت ...

یا خدا چه پارچه پاره دهن دریده ای بوده از عکس پروفایلش معلومه از اون خز و خیلاس  

یه بار یه خانمی آزمایششو گذاسته بود تو سایت اونم با یه نسخه با خط بد.... که نگرانم بود و. میخواست بگن بچه ها موضوع ازمایشش چیه؟! منم از خواهرم که کمی بلده پرسیدم عینا همون که دیدیدم رو.خوندم خواهرمم گفت این ازمایش بررسی سرطانی و...هست که البته با اونی که براش خوندم مطابق بود..منم گذاشتم تو سایت....اون خانمم با تمام بیشرمی نوشت..ایشالله سر خودت بیاد....!!!!. بعدا فهمیدم اشتباه خوندم و ادارر بوده.... ولی اون لحت صحبت و ارزوی به این بدی برای منی که واقعا نیتم خیر بود خیلی دردناک بود....

2706