2737
2739
عنوان

بدترین حرفی که از نی نی سایتیا شنیدین چی بود، 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5704 بازدید | 482 پست
آفرین خوشم اومد😊🚀 دیگه مطمعن شدم از اون دخترای پسر باز نیستی.  احسنتم😃👏👏👏👏👏👏👏 درود به ...

استاد مخ زنی.مادربزرگ حواسش به نوه هایش هس.تو هم حواست باشه ها

استاد مخ زنی.مادربزرگ حواسش به نوه هایش هس.تو هم حواست باشه ها

مخ‌ زدن چیه دیگه یکم حیا کنین 

من فقط طرف حق رو گرفتم همین😐

من یه پسرم. کارم شاد کردن دل  و خنداندن آدماست.💖💖 برام دعا کنین در این مسیر موفق بشم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باش.ببینیم

تازشم من از اون پسرا نیستم که دختر باز باشم 

و رابطه پنهانی . 

تو زندگیم یدونه دخترم نیست

من اگه واقعا از دختری خوشم بیاد مثل مرد میرم جلو اول با پدر و مادر طرف صحبت می‌کنم. 

من یه پسرم. کارم شاد کردن دل  و خنداندن آدماست.💖💖 برام دعا کنین در این مسیر موفق بشم . 

لطفاً بهت برنخوره.ی پسری میشناختم زن داشت خیلی جوون بود ازدواج کرد عاشق زنش بود اینقدر غرق دنیایه مجازی شد تولد بچه هاش نفهمید. ......آخرش دنیایه مجازی بیچاره ش کرد.چون فکرش مجازی و رویایی شده بود.چون با آدما تو اجتماع برخورد نمی‌کرد.اونارو درست نمی‌شناخت.اگه قصدت شناخت آدمها باشه چیزی دستگیرت نمیشه.مجازی همش دروغه.ادمها واقعی نیستن.

2740
لطفاً بهت برنخوره.ی پسری میشناختم زن داشت خیلی جوون بود ازدواج کرد عاشق زنش بود اینقدر غرق دنیایه مج ...

درست میفرمایید . منم قبول دارم . بهتره با دنیای واقعی مواجه شد👏🙏

یک حس ششمی بود حرفاش در موردم اشتباه بود گفتم اشتباه گفتی هر چی از دهنش در امد گفت خدا لعنتش کنه ازش نمیگدرم 

یکبارم تایپیک زدم بخدا خودم با چشم خودم دیدم آمدن گفتن میخوای پر بازدید بشه دروغ میگی اوناروهم نمیبخشم که گفتن دروغ گفتی .در حالی که جز حقیقت نبود

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
یک حس ششمی بود حرفاش در موردم اشتباه بود گفتم اشتباه گفتی هر چی از دهنش در امد گفت خدا لعنتش کنه ازش ...

ببینین اصلا حس ششم وجود نداره . من اعتقادی بهش ندارم. 

ببینین اصلا حس ششم وجود نداره . من اعتقادی بهش ندارم. 

میدونم منم برای فان رفتم بخندیم بیشعور همچین ادعا داشت خدا لعنتش کنه دلم شکست

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
میدونم منم برای فان رفتم بخندیم بیشعور همچین ادعا داشت خدا لعنتش کنه دلم شکست

آها

موفق باشید 😊

2706