2733
2734

حوصلم سر رفته☹

مشکلاتم هستن رو دوش ادم سنگینی میکنن

این اکانتمو بیشتر برا خالی کردن خودم زدم🙁😆

خودتو دوست داشته باش🌿

اولش واسه دوقلوهام اومدم..موندگار شدم متاسفانه😕

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش واسه دوقلوهام اومدم..موندگار شدم متاسفانه😕

اخی😆من با ی اکانت دیگم اومدم بعد دیدم تو اون شناخته شدم نمیشه دردودل کنم این اکانتو درست کردم

خودتو دوست داشته باش🌿
2731
ای جان  الان خوبن دوقلو ها؟

اره خداروشکر بزرگ شدن دیگه 😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2738
اره خداروشکر بزرگ شدن دیگه 😊

عریزم خیرشونو ببینید

دخترن یا پسر؟

ببخشید این قد سوال میکنم آخه خودمم دوقلو باردارم

دوستای گلم میشه واسه شفای بابام یه صلوات بفرستین؟  
عریزم خیرشونو ببینید دخترن یا پسر؟ ببخشید این قد سوال میکنم آخه خودمم دوقلو باردارم

دختر پسرن 😊

ان شاالله سالم و صالح باشن گلم🌹🍃

دختر پسرن 😊 ان شاالله سالم و صالح باشن گلم🌹🍃

عریزم😍خداحفظشون کنه

ممنون از دعای قشنگت

همسانند؟من دوتا دخترن و تو دوتا کیسه،اینایی ک تو دو تا کیسه ان ناهمسانن؟

عریزم😍خداحفظشون کنه ممنون از دعای قشنگت همسانند؟من دوتا دخترن و تو دوتا کیسه،اینایی ک تو دو تا کی ...

دوقلو دختر پسر همسان نمیشن یکی یه کیسه ای دختر پسرن اصلا وجود نداره، اره ناهمسان ها شبیه هم نمیشن😊 مامانو خاله من ناهمسانن ولی اصلا شبیه هم نیستن یکیشون به بابا بزرگم رفته این یکی به مامان بزرگم، دوقلوهامم همینجور دخترم کپی منه پسرم کپی پیس باباش😅

دوقلو دختر پسر همسانن نمیشن یکی یه کیسه ای دختر پسرن اصلا وجود نداره، اره ناهمسان ها شبیه هم نمیشن😊 ...

پس از من دوتا دخترام ناهمسان میشن چون تو دوتا کیسه ان؟

2706